Policija Vecmīlgrāvī pie iereibuša kunga atrod nezināmas izcelsmes vielas, kas paslēptas plastmasas oliņā

0 Komentāru
Policija Vecmīlgrāvī pie iereibuša kunga atrod nezināmas izcelsmes vielas, kas paslēptas plastmasas oliņā
Foto: f64

Policisti Vecmīlgrāvī pie kāda manāmi iereibuša kunga atrod nezināmas izcelsmes vielas, paslēptas ”Kinder Surprise” oliņā, informē Rīgas pašvaldības policija.

15. martā neilgi pēc plkst. 1.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Vecmīlgrāvī, pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti. Kungs, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, strauji apstājās un sāka iet citā virzienā, mēģinot nozust no likumsargu redzesloka.

Policisti devās pie aizdomīgā vīrieša. Kungam lūgts izskaidrot savu rīcību un uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Sarunas laikā ievērots, ka viņam ir sašaurinātas acu zīlītes un palēlināta kustību koordinācija.

Ņemot vērā, ka radās aizdomas par to, ka vīrietis ir lietojis narkotiskas, lūgts uzrādīt arī mantu saturu. Personas aplūkošanas laikā atrasta šļirce, nezināmas izcelsmes vielas un šķidrumi. Tostarp iepakojums ar nezināmas izcelsmes vielu, kas bija paslēpts ”Kinder Surprise” plastmasas oliņā.

Aizdomās par narkotisko vielu lietošanu un glabāšanu vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

0 Komentāru