Komentāri
Policija Uzvaras parkā aizturējusi divas personas, kas bijušas alkohola reibumā
LETA

Policija Rīgā, Uzvaras parkā, par atrašanos reibumā līdz šim ir aizturējusi divas personas, informēja Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte.

Abiem aizturētajiem tiks noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā Uzvaras parkā Uzvaras dienas svinības aizrit mierīgi. Līdz vakaram pasākumu bija apmeklējuši aptuveni 25 000 cilvēki, un tas ir mazāk nekā pagājušajā gadā, norādīja Grāvīte.

Šodien aptuveni tūkstotis cilvēku bija devušies gājienā Rīgā, pieminot Otrā pasaules karā kritušos, kas cīnījās sabiedroto rindās. Gājiena “Nemirstīgais pulks” ideja ir patapināta no Krievijas. Arī šis pasākumus policijas vērtējumā pagājis mierīgi.

Šodien Rīgā, Uzvaras parkā, tiek svinēta tā dēvētā Uzvaras diena, liecina pasākuma organizatoru – biedrības “9maijs.lv” – mājaslapā pieejamā informācija. Dienas noslēgumā paredzēts salūts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl