Policija Torņakalnā aiztur vīrieti, kurš bērniem rādījis savus dzimumorgānus

4 komentāri
Policija Torņakalnā aiztur vīrieti, kurš bērniem rādījis savus dzimumorgānus
Foto: Rīgas pašvaldības policija

11.septembrī neilgi pirms plkst. 8.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu vīrieti Torņakalnā, kurš pie izglītības iestādes rāda savus dzimumorgānus bērniem.

Ierodoties notikuma vietā, aculieciniece pastāstīja, ka vīrietis pēc savām netiklajām darbībām aizgājis Vienības gatves virzienā. Policisti devās apsekot norādīto teritoriju un pamanīja aprakstam atbilstošu kungu. Aizdomās turamais atzina, ka tik tiešām stāvējis pie izglītības iestādes, taču, kad tika jautāts par atkailināšanos, kungs vien pasmīnēja.

Vīrietis nogādāts atpakaļ notikuma vietā, kur viņu atpazina aculieciniece. Tāpat pie likumsargiem pārrunu laikā piesteidzās vēl viena sieviete, kura apstiprināja izsaucējas sniegto informāciju.

Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuriem nodots 64 gadus vecais vīrietis. Saistībā ar notikušo Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu par pavešanu netiklībā.

TOP komentāri

 • Larisa Rudzroga
  +2 +2 0

  Larisa Rudzroga

  Vai tadus nevajag sodit? Protams vins policistiem neatkartos savas perversijas... Tadus kastret un izskalot smadzenes...
 • Matīss Šablovskis
  +1 +1 0

  Matīss Šablovskis

  Ja jau veiksmīgi aizturēts,tad tagad tik izgriezt to mantību,un lieta atrisināta,turklāt uz mūžu.Plus vēl tādā veidā sodu saņēmis.
 • Iveta Štrauhmane
  0 0 0

  Iveta Štrauhmane

  Manā bērnībā mēs ar lielajiem puišiem barā trencām tik tālu,ka tie kropļi pārbijušies iemetās taksī. Un vairs nerādījās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl