Policija Torņakalnā aiztur vīrieti, kurš bērniem rādījis savus dzimumorgānus

4 komentāri
Policija Torņakalnā aiztur vīrieti, kurš bērniem rādījis savus dzimumorgānus
Foto: Rīgas pašvaldības policija

11.septembrī neilgi pirms plkst. 8.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu vīrieti Torņakalnā, kurš pie izglītības iestādes rāda savus dzimumorgānus bērniem.

Ierodoties notikuma vietā, aculieciniece pastāstīja, ka vīrietis pēc savām netiklajām darbībām aizgājis Vienības gatves virzienā. Policisti devās apsekot norādīto teritoriju un pamanīja aprakstam atbilstošu kungu. Aizdomās turamais atzina, ka tik tiešām stāvējis pie izglītības iestādes, taču, kad tika jautāts par atkailināšanos, kungs vien pasmīnēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis nogādāts atpakaļ notikuma vietā, kur viņu atpazina aculieciniece. Tāpat pie likumsargiem pārrunu laikā piesteidzās vēl viena sieviete, kura apstiprināja izsaucējas sniegto informāciju.

Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuriem nodots 64 gadus vecais vīrietis. Saistībā ar notikušo Valsts policija ir uzsākusi kriminālprocesu par pavešanu netiklībā.

TOP komentāri

 • Larisa Rudzroga
  +2 +2 0

  Larisa Rudzroga

  Vai tadus nevajag sodit? Protams vins policistiem neatkartos savas perversijas... Tadus kastret un izskalot smadzenes...
 • Matīss Šablovskis
  +1 +1 0

  Matīss Šablovskis

  Ja jau veiksmīgi aizturēts,tad tagad tik izgriezt to mantību,un lieta atrisināta,turklāt uz mūžu.Plus vēl tādā veidā sodu saņēmis.
 • Iveta Štrauhmane
  0 0 0

  Iveta Štrauhmane

  Manā bērnībā mēs ar lielajiem puišiem barā trencām tik tālu,ka tie kropļi pārbijušies iemetās taksī. Un vairs nerādījās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl