12 komentāri
Policija saņem izsaukumu uz Ivana kapiem – tur kāda sieviete vairākas stundas pastaigājusies, līdz izģērbusies kaila
(Zane Bitere / LETA)

Sestdien, 7. oktobrī, īsi pirms plkst. 16.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ivana kapos, kur kāda sieviete vairākas stundas pastaigājusies, līdz izģērbusies kaila, sākusi vārtīties pa zemi un sev skrāpēt seju.

Kā informē RPP sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Zemene, ierodoties notikuma vietā, teritorijas apsargs norādīja uz tālumā esošo sievieti. Policisti devās pie viņas, lai noskaidrotu īpatnējās uzvedības iemeslus. Sieviete jau bija paspējusi apģērbties un iegāja vienā no blakus esošo namu pagalmiem, kur tika panākta. Vēlāk konstatēts, ka 37 gadus vecā sieviete jau vairākkārtīgi ir nonākusi policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem pārkāpumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī šajā reizē viņa bija guvusi dažādas brūces. Uz sejas pamanīti skrāpējumi, savukārt no nagu malām pilēja asinis. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Mediķi brūces apkopa un sievieti izvaicāja. Ārstu ierašanās brīdī viņa jau bija atžirgusi un spēja adekvāti atbildēt uz jautājumiem. Tāpat notikuma vietā neviena no kapu kopiņām netika bojāta. Sieviete pēc preventīva rakstura pārrunām patstāvīgi devās mājās.

Turpat Ivana kapos pamanītas divas trīs līdz četru cilvēku aizdomīgas kompānijas. Policisti devās pie personām, taču, ieraugot likumsargu tuvošanos, visi metās bēgt. Vienā no kompānijām pamanīts arī puspliks vīrietis. Uz notikuma vietu nosūtīta vēl viena policijas ekipāža.

Pieci vīrieši tika panākti un apturēti. Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka vairākām personām noteikta policijas uzraudzība. Tomēr apturēšanas brīdī noteiktie policijas uzraudzības ierobežojumi netika pārkāpti. Turpinot teritorijas apsekošanu, pamanīts vēl viens vīrietis, kurš līdzīgi kā iepriekšējie centās nozust no policijas redzesloka.

Pie kunga pamanīta liela saimniecības soma. Pārbaudot tās saturu, atrasti pieci kilogrami tabakas. Vīrietis nespēja paskaidrot augus maisījuma izcelsmi. Savukārt, jautājot par bēgšanas iemeslu, viņš apgalvoja, ka devies steidzīgi prom, jo atcerējies, ka aizmirsis mājās atslēgas.

Vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

TOP komentāri

  • Ekhh Verž
  • Daina Stonka
  • Irina Kleina
    +5 +4 -1

    Irina Kleina

    Liepaja ir psihatriska klinika, noteikti pilmeness vainigs un vajadziga mediciniska palidziba, diemzel tada ir statistika visi pa savejam juk pràtà.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl