Policija Salaspilī aiztur iespējamu zagli, kurš apgalvo, ka nodarbojies ar parkūru

2 komentāri
Policija Salaspilī aiztur iespējamu zagli, kurš apgalvo, ka nodarbojies ar parkūru

Kādas darba dienas rītā aculiecinieki privātmājas pagalmā Salaspilī uz mājas jumta pamanīja nepazīstamu vīrieti un izsauca policiju.

Lai arī pagalmā nebija ne miņas no kāda svešinieka, iedzīvotāji šķiet nejokoja, par nule redzēto, tādēļ inspektori nolēmuši šeit vēl uzkavēties. Viens no vīriem kopā ar saimnieku devies augšup, lai uzkāptu uz piebūves jumtiņa, bet kolēģis, apstaigājis pagalmu, pamanījis trepes un nolēmis nedaudz pakāpties.

Tad likumsargs ieraudzīja vīrieti, kurš cenšas paslēpties no policistiem. Saprotot, ka ļaundaris ticis pamanīts, vīrietis neveiksmīgi nolēca no jumta, bet pēc brīža jau nokļuva policijas nagos.

Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policijas ekipāža, kas veiktās pārbaudes laikā konstatēja acīm redzamu narkotiku reibumu.

Sarunā ar iedzīvotājiem tika noskaidrots, ka vīrietis centies apzagt mitekli.

Lieki piebilst, ka paša aizturētā skaidrojums par šo situāciju bijis visai neticams – jauneklis nodarbojoties ar parkūru jeb visai ekstrēmu nodarbi, kas saistīta ar lēkāšanu pa dažādiem objektiem, tostarp – māju jumtiem. It kā mirkli pirms policijas ierašanās aizturētais ar paziņām šeit uzņēmis parkūra video, taču līdzgaitnieki, ieraugot policiju, metušies bēgt, pametot viņu šajā neapskaužamajā situācijā.

Valsts policjā šobrī notiek izmeklēšana, vai tikusi veikta zādzība.

2 komentāri