Policija sākusi izmeklēšanu par taksometra sadegšanu Ķengaragā

0 Komentāru
Policija sākusi izmeklēšanu par taksometra sadegšanu Ķengaragā
Ilustratīvs foto (LAURIS VĪKSNE, F64)

Valsts policija (VP) sākusi izmeklēšanu par taksometra sadegšanu Rīgā, Ķengaragā, taču patlaban nav zināms, vai notikušais varētu būt saistīts ar konfliktu taksometru pakalpojumu nozarē.

VP preses pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA teica, ka naktī uz ceturtdienu, 22. novembri, saņemts izsaukums uz Lokomotīves ielu, kur aizdegušies divi auto, tostarp viens taksometrs. Atbraukušie ugunsdzēsēji ugunsgrēku lokalizēja.

VP nekonkretizēja vai notikušais varētu būt saistīts ar konfliktu taksometru pakalpojuma nozarē, taču norāda, ka izmeklēšanā tiek izskatītas vairākas versijas. Notikušais var būt saistīts ar huligānismu, personu savstarpēju konfliktu vai automašīnas tehniskām problēmām.

Jau ziņots, ka pēdējos gados Rīgā ik pa laikam reģistrēti dažādi ar taksometru pakalpojumiem saistīti konflikti. Vairākos gadījumos notikusi taksometru bojāšana.

Kā iepriekš vēstīts, trešdienas, 14. novembra, noticis agresīvs incidentu starp taksometru vadītajiem, kas radīja reālu apdraudējumu starptautiskās lidostas “Rīga” pasažieriem. 

0 Komentāru