Policija Rīgā aiztur vīrieti, kurš šauj uz vārnām

11 komentāri
Policija Rīgā aiztur vīrieti, kurš šauj uz vārnām
EGONS ANSBERGS, F64

Šā gada 19. janvārī Valsts policijas (VP) Rīgas Ķengaraga iecirknī saņemta informācija no aculiecinieka, ka Pļavniekos kāds vīrietis pa automašīnas logu šauj vārnu virzienā.

Ierodoties norādītajā adresē, Valsts policijas patruļpolicisti sastapa vīrieti, par kuru tika ziņots. Netālu no vīrieša automašīnas policisti atrada melnu maisu, kura saturu apskatot konstatēja trīs nošautas vārnas.

Pārmeklējot vīrieti un veicot kratīšanu viņa automašīnā, policisti atrada un izņēma pneimatisko ieroci, ar kuru, iespējams, veikts noziegums.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis nošāvis vārnas, jo tās, viņaprāt, piegružo un padara netīru apkārtējo vidi, tostarp automašīnas.

Aizturētais vīrietis dzimis 1953. gadā un iepriekš nonācis policijas redzeslokā par analoģiskām darbībām.

Saistībā ar notikušo šobrīd uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta pirmās daļas, proti, par huligānismu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētajam vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.