Policija privātīpašumā Rēzeknes novadā uziet marihuānas audzētavu

0 Komentāru
Policija privātīpašumā Rēzeknes novadā uziet marihuānas audzētavu

Valsts policija kādā privātīpašumā Rēzeknes novadā uzgājusi marihuānas audzētavu, liecina Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes Lāsmas Kursītes publiskotā informācija.

Valsts Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Rēzeknes reģionālās nodaļas amatpersonas savā rīcībā bija ieguvušas informāciju par personu, kura, iespējams, kādā privātīpašumā Rēzeknes novadā nelikumīgi audzē un uzglabā marihuānu. Kriminālprocesa ietvaros policija izlēma veikt kratīšanu.

30.septembrī ierodoties kādas personas īpašumā, kurš atrodas Rēzeknes novadā, Ozolmuižas pagastā, policisti konstatēja, ka gan teritorijā, gan iekštelpās ir ierīkota nelegāla marihuānas audzētava. Kopumā kratīšanas laikā tika izņemti aptuveni 50 nogriezti un 55 augoši marihuānas augiem līdzīgi stādi, kā arī aptuveni pieci kilogrami zaļganbrūnas, izkaltētas augu izcelsmes vielas, kas visdrīzāk ir marihuāna.

Kratīšanas laikā tika izņemts arī audzēšanai nepieciešamais aprīkojums.

Turpat notikuma vietā tika noskaidrota aizdomās turamā persona – 1973. gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš nebija nonācis policijas redzeslokā. Turpat notikuma vietā tika aizturēta arī iespējamā vainīgā persona. Izmeklēšana turpinās.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu –  nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, savukārt personām par minētajiem likumpārkāpumiem draud saskaņā ar krimināllikumā noteikto draud kriminālatbildība par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Tāpat personai saskaņā ar krimināllikumā noteikto draud arī atbildība par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

"Jūs nofilmēja ar slēpto kameru." Policija pieķer divus spogulīšu zagļus, taču viņi izsprūk no soda

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām