Policija pieķer šoferi, kurš ik rītu ceļā uz Rīgu pārkāpj noteikumus

6 komentāri
Policija pieķer šoferi, kurš ik rītu ceļā uz Rīgu pārkāpj noteikumus

Valsts policijā no kāda vērīga autovadītāja saņemts iesniegums par kādu agresīvu šoferi, kurš ik rītu konkrētā ceļa posmā sistemātiski veic pārkāpumus, tādējādi apdraudot ceļu satiksmes drošību, informē Valsts policija.

Policija ņēma vērā saņemto informāciju un pārbaudīja iesniegumā minēto ceļa posmu norādītajā laikā, kā rezultātā šonedēļ par ļoti rupjiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem izdevās aizturēt agresīvu šoferi.

Otrdien, 24. oktobrī, Valsts policija ap plkst. 8.00 no rīta uz autoceļa Rīga–Ainaži pamanīja iesniegumā aprakstīto transportlīdzekli. Lai konstatētu iesniegumā norādītos pārkāpumus, likumsargi uzsāka sekošanu, kuras laikā automašīnas “Toyota Land Cruiser” vadītājs veica virkni rupju ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu.

Autovadītājs veica apdzīšanas manevru pa pretējo braukšanas joslu, kā arī šķērsoja ceļa horizontālo apzīmējumu, – dubulto nepārtraukto līniju. Pēcāk šoferis turpināja braukt apdzīvotā vietā “Baltezers” pie atļautajiem 50 kilometriem stundā ar ātrumu 82 kilometri stundā.

Turpinot braukt pa Vidzemes šoseju Rīgas virzienā, vadītājs apsteidza tajā pašā virzienā braucošu transportlīdzekli pa labo pusi, šķērsojot ceļa horizontālo apzīmējumu – virziena saliņu. Iebraucot Rīgā, Juglas ielā, vadītājs veica kārtējo rupjo pārkāpumu un šķērsoja regulējamo gājēju pāreju pie luksofora aizliedzošā sarkanā signāla. Jāuzsver, ka autovadītājs šādā veidā apdraudēja ne tikai sevi, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību. 1956. gadā dzimušais vadītājs tika apturēts un viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, tāpat vīrietim piemērots sods 280 eiro apmērā.

Video – policija pieķer agresīvu autovadītāju!

Policija periodiski saņem dažādus iesniegumus par autovadītājiem, kuri klaji ignorē un neievēro ceļu satiksmes noteikumus.

Likumsargi izsaka pateicību vērīgajiem un aktīvajiem autovadītājiem, kuri nav vienaldzīgi un ziņo par šādiem agresīvajiem braucējiem. Tā kā policija nevar būt visur un visu izkontrolēt, aicinām arī turpmāk ziņot un informēt par šādiem šoferiem, kuri sistemātiski veic rupjus ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus. Iespēju robežās sniegtā informācija tiks pārbaudīta.

Lasi vēl

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl