Policija paziņo Liepājā pazudušā Ivana Berladina oficiālo nāves iemeslu

1 komentārs
Policija paziņo Liepājā pazudušā Ivana Berladina oficiālo nāves iemeslu
LNT Ziņas

Policijā saņemts ekspertīzes slēdziens par šovasar Liepājā pazudušā un pēc ilgstošiem meklēšanas pasākumiem atrastā Ivana Berladina nāves iemesls, informē Valsts policija.

Izmeklēšana kriminālprocesā vēl turpinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekspertu atzinumā norādīts, ka Ivana nāve iestājās no vispārējā organisma atdzišanas pazeminātas temperatūras iedarbībā, bet nāves iestāšanās laiku ekspertīze precīzi noteikt nevar. Pēc visu kriminālprocesā esošo materiālu saņemšanas un apkopošanas, visticamāk, tiks nozīmēta kompleksā ekspertīze, kas, vadoties pēc visiem apstākļiem, liecībām, iegūtās informācijas un citiem aspektiem, cerams, sniegs pilnīgāku ainu.

Savukārt kriminālprocesā, kas uzsākts pēc diviem Krimināllikuma pantiem, – par atstāšana bez palīdzību un par cietsirdība un vardarbība pret nepilngadīgo, izmeklēšana vēl turpinās un sīkākus komentārus par tā gaitu policija šobrīd nesniedz.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl