Policija nogādā mājās pamatīgi iereibušu 15 gadus vecu jaunieti

0 Komentāru
Policija nogādā mājās pamatīgi iereibušu 15 gadus vecu jaunieti
FOTO: LETA

Vakar, 8. janvārī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par vairākiem jauniešiem, kuri lietojot alkoholu vienā no Vecpilsētas namu pagalmiem.

Ierodoties notikuma vietā, pagalmā pamanīts jaunietis, kurš rokās turēja atvērtu “Stolichnaya” degvīna pudeli. Ar pārkāpēju uzsākta saruna, kuras laikā noskaidrots, ka no jaunieša ir jūtama alkoholam raksturīgā smaka.

Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā konstatēts, ka jaunietis ir 15 gadus vecs. Jautājot, vai viņš ir lietojis alkoholu, jaunietis policistiem atbildēja, ka iedzēris tikai vienu degvīna malku.

Puisis nogādāts ārstniecības iestādē, lai veiktu alkohola koncentrācijas pārbaudi. Ekspertīzes laikā konstatēts, ka viņš ir 1,24 promiļu reibumā.

Jautājot, kur ņēmis alkoholu, pārkāpējs pastāstīja, ka pie lielveikala “Galerija Centrs” saticis kādu svešinieku, kuram iedevis naudu un pierunājis nopirkt grādīgo dzērienu.

Puisis nogādāts dzīvesvietā, kur nodots mātei. Sieviete paskaidroja, ka nav zinājusi dēla patiesos nolūkus vakara pastaigai. Jaunieša māte pastāstīja, ka dēls viņai teicis, ka došoties uz randiņu ar kādu meiteni, tāpēc māte atļāvusi doties ārā un iedevusi naudu.

Uzsākta administratīvā pārkāpuma lieta par nepilngadīgā jaunieša atrašanos alkohola reibumā. Likums paredz, ka par šo pārkāpumu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.

0 Komentāru