Komentāri
Policija lūdz palīdzību sievietes meklēšanā, kura pazudusi kopš vasaras sākuma
sieviete šā gada 1. jūnijā izgāja no dzīvesvietas Rīgā, Avotu ielā un līdz šim brīdim nav atgriezusies (Valsts policija)

Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki meklē bezvēsts pazudušo 1981. gadā dzimušo Kristīni Hrobaku.

Kā informē Valsts policija, sieviete šā gada 1. jūnijā izgāja no dzīvesvietas Rīgā, Avotu ielā, un līdz šim brīdim nav atgriezusies. Pēdējo reizi redzēta Rīgas Centrāltirgus rajonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pazīmes: augums 164 cm, vidējas miesas būves, mati sarkanīgi līdz pleciem. Bija ģērbusies melnas krāsas vējjakā, baltas krāsas auduma jakā ar kapuci, zilās džinsu biksēs, sarkanā džemperī, melnbaltos sporta apavos.

Valsts policija aicina apskatīt fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kas zina attēla redzamas personas atrašanās vietu. Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuriem: 67075200, 110, vai rakstot e-pastu kip@vp.gov.lv, vai arī vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl