Policija lūdz palīdzību Liepājas pusē pazuduša vīrieša meklēšanā

Komentāri
Policija lūdz palīdzību Liepājas pusē pazuduša vīrieša meklēšanā
Foto: Valsts policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas lūdz palīdzību bezvēsts pazudušā Jāņa Piķeļa, dzimuša 1989. gadā, meklēšanā.

Vīrietis 18. februārī izgājis no savas dzīvesvietas Liepājā, Pļavu ielā, un līdz šim brīdim nav atgriezies. Vīrietis ir 186 cm garš, normālas miesas uzbūves ar tumšiem matiem, ūsām, bārdu un zilām acīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens, kura rīcībā ir informācija par vīrieša iespējamām atrašanās vai uzturēšanās vietām, ir aicināts par to informēt Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas pa tālr.: 63404582 vai 110.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl