Policija lūdz atsaukties aculieciniekus traģiskajai autoavārijai Brīvības gatvē

8 komentāri
Policija lūdz atsaukties aculieciniekus traģiskajai autoavārijai Brīvības gatvē
EKRĀNUZŅĒMUMS

Valsts policija (VP) aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam, kurā 9. aprīlī gājusi bojā gājēja.

Policija norāda, ka šī gada 9. aprīlī ap pulksten 16.20 Rīgā, Brīvības gatves un Baltezera ielas krustojumā, automašīnas “VW Touareg” vadītājs uzbrauca šķērslim – metāla nožogojumam un apgaismes stabam un pēc tam uzbrauca gājējai, kura no gūtajiem miesas bojājumiem negadījuma vietā gāja bojā.

Aicinām atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, kā arī transportlīdzekļu vadītājus, kuri brauca garām notikuma vietai – iespējams, šiem šoferiem automašīnā bija video reģistratori, kuri fiksējuši negadījuma brīdi.

Valsts policija aicina sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruņa numuriem 67086976, 26653618 vai 110.

Raidījums “Degpunktā” jau iepriekš vēstīja, ka 9. aprīlī braucot no Berģu puses pa Brīvības gatvi, šoferis zaudēja kontroli pār savu spēkratu, izbrauca cauri metāla nožogojumam, nobrauca vēl pārsimt metrus pa pretējo joslu, uzbrauca uz ietves un apstājas tikai pēc spēcīgas sadursmes ar apgaismes stabu.

Vien dažas sekundes vēlāk nejaušie negadījuma aculiecinieki atskārta, kā līdz ar nolauzto stabu ”Volkswagen” šoferis notrieca arī kādu gājēju, kas tobrīd pārvietojās pa ietvi. Sieviete gulēja zem spēkrata bezsamaņā. Viņa guva kritiskus ievainojumus – vaļējus kaulu lūzumus, plēstas un sistas brūces. Diemžēl mediķi nespēja sievieti reanimēt un konstatēja nāvi.

Spēkrata šoferim no samīcītā auto izkļūt palīdzēja ugunsdzēsēji. Cietušais aizvests uz slimnīcu, bet traģēdijas vieta norobežota, un automašīnu satiksme daļēji bloķēta. Šobrīd kārtības sargiem par incidentu ir maz sakāms. Notikušā cēloņi kļūs skaidrāki pēc šofera nopratināšanas. Iespējams, vadītājam pie stūres sākās epilepsijas lēkme un viņš vienkārši nespēja noņemt kāju no gāzes pedāļa.