Policija Jūrmalā epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanas reidā atradusi narkotikas

Pievienot komentāru
Policija Jūrmalā epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanas reidā atradusi narkotikas
EMĪLS DESJATŅIKOVS, F64

Valsts policija pagājušās nedēļas nogalē Jūrmalā epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanas reidā konstatējusi narkotiku glabāšanu un izklaides vietas aizliegtu darbošanos pēc pusnakts.

Jūrmalas iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem naktī uz sestdienu Jūrmalas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā rīkoja profilaktiskos pasākumus, lai pārbaudītu, kā izklaides un sabiedriskās ēdināšanas vietas ievēro epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Kopumā nakts laikā pārbaudītas 22 tirdzniecības vietas, četras izklaides vietas un 35 personas. Pārbaudēs piedalījās arī kinologs ar dienesta suni.

Pārbaužu rezultātā divās izklaides vietās aizturētas divas personas. Policija aizturēja 1985. gadā dzimušu vīrieti, pie kura tika atrasti divi maisiņi ar pieciem gramiem amfetamīna. Otra aizturētā persona ir 1977. gadā dzimis vīrietis, pie kura atradās maisiņš ar vienu gramu marihuānas.

Abos gadījumos sākti kriminālprocesi.

Kopumā pārbaužu laikā sākti seši administratīvā pārkāpuma procesi, tajā skaitā viens no tiem pret izklaides vietas īpašnieku par epidemioloģiskās drošības pasākumu neievērošanu. Konkrētā izklaides vieta darbojusies pēc pusnakts.

Tāpat sākti administratīvā pārkāpuma procesi par narkotisko vielu lietošanu.

Lai efektīvi cīnītos ar Covid-19 infekcijas izplatību, Valsts policija aicina iedzīvotājus būt aktīviem un zvanīt pa tālruņa numuru 110.

Jau ziņots, ka Valsts policija nesen septiņos Rīgas naktsklubos un bāros konstatējusi Covid-19 dēļ noteikto ierobežojumu pārkāpumus. Toreiz gan policija detalizētākus skaidrojumus nesniedza, taču minēja, ka naktsklubi strādāja pēc pusnakts, tādējādi pulcējot lielu skaitu apmeklētāju.