Komentāri
Policija Dundagas novadā atrod iespaidīgu ieroču arsenālu – pistoles, munīciju un pat ložmetēju
Ierodoties adresēs, policija konstatēja, ka privātmāju teritorijās šaujamieroči un to sastāvdaļas ne tikai tika glabātas (Valsts policija)

11. oktobrī Valsts policija divās privātmājās Dundagas novadā izņēma dažāda kalibra šaujamieroču munīciju: pistoles, karabīnes, vienu ložmetēju un automātu, kā arī dažādas šaujamieroču sastāvdaļas, informē Valsts policija.

Valsts policija, veicot virkni izmeklēšanas darbību divu kriminālprocesu ietvaros, divās dzīvojamajās mājās Dundagas novadā atrada un izņēma dažādus šaujamieročus un to sastāvdaļas. Ierodoties adresēs, policija konstatēja, ka privātmāju teritorijās šaujamieroči un to sastāvdaļas ne tikai tika glabātas, bet arī pašrocīgi izgatavotas, pārveidotas un atjaunotas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No nelikumīgās aprites Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieki izņēma 1120 dažāda kalibra šaujamieroču munīciju, četras pistoles, trīs karabīnes, vienu ložmetēju, automātu un dažādas šaujamieroču sastāvdaļas.

Par pretlikumīgu ieroču apriti uzsākts kriminālprocess pret 1962., 1970., 1973. un 1981. gadā dzimušiem vīriešiem. Divi no viņiem – 1970. un 1973. gadā dzimušie vīrieši iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo kriminālprocesos tiek turpināta izmeklēšana par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča  izgatavošanu, remontēšanu, glabāšanu vai realizēšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl