Komentāri
Policija Dundagas novadā atrod iespaidīgu ieroču arsenālu – pistoles, munīciju un pat ložmetēju
Ierodoties adresēs, policija konstatēja, ka privātmāju teritorijās šaujamieroči un to sastāvdaļas ne tikai tika glabātas (Valsts policija)

11. oktobrī Valsts policija divās privātmājās Dundagas novadā izņēma dažāda kalibra šaujamieroču munīciju: pistoles, karabīnes, vienu ložmetēju un automātu, kā arī dažādas šaujamieroču sastāvdaļas, informē Valsts policija.

Valsts policija, veicot virkni izmeklēšanas darbību divu kriminālprocesu ietvaros, divās dzīvojamajās mājās Dundagas novadā atrada un izņēma dažādus šaujamieročus un to sastāvdaļas. Ierodoties adresēs, policija konstatēja, ka privātmāju teritorijās šaujamieroči un to sastāvdaļas ne tikai tika glabātas, bet arī pašrocīgi izgatavotas, pārveidotas un atjaunotas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No nelikumīgās aprites Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieki izņēma 1120 dažāda kalibra šaujamieroču munīciju, četras pistoles, trīs karabīnes, vienu ložmetēju, automātu un dažādas šaujamieroču sastāvdaļas.

Par pretlikumīgu ieroču apriti uzsākts kriminālprocess pret 1962., 1970., 1973. un 1981. gadā dzimušiem vīriešiem. Divi no viņiem – 1970. un 1973. gadā dzimušie vīrieši iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo kriminālprocesos tiek turpināta izmeklēšana par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča  izgatavošanu, remontēšanu, glabāšanu vai realizēšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl