Komentāri

Pilsētās smilšu kastes esot pilnas ar visādu drazu – tas nevienam vairs nav noslēpums. Tur ir gan izsmēķi, gan atkritumi, ko aiz sevis atstājuši dzīvnieki un daudz kas cits, bet neviens pat nedomā tur ieraudzīt žiletes.

Pavisam nesen, sirēnu skaņu pavadīti, likumsargi steiguši uz kādu bērnu rotaļu laukumu daudzdzīvokļu namu pagalmā Čiekurkalnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmā kārtības sargu ekipāža, kura ieradusies notikuma vietā, salasījusi laukumā atrodamās žiletes un devusies prom, taču drīz vien uz notikuma vietu nosūtīta vēl viena ekipāža. Pateicoties vēl kāda vietējā iedzīvotāja ziņai, policistiem izdevies uzzināt, ka žiletes visticamāk izbārstījuši divi vietējie skolnieki, kas redzēti arī netālu esošajā pamestajā būvlaukumā.

Apstaigājot apkārtni, noskaidrots, ka pavisam īsā laika sprīdī skolniekiem bija izdevies bīstamos atradumus izkaisīt vairākās vietās tuvējā kvartālā. Par laimi, spēlējoties ar tām, neviens nebija cietis.

Likumsargi pateicas iedzīvotājiem, kuri ziņoja par šo notikumu, jo tikai pateicoties līdzcilvēku modrībai, skolnieku rotaļas beidzās bez ievainojumiem vai kādām vēl smagākām sekām.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl