Komentāri

Rīgas pilsētā aizturēts kāds vīrietis, kurš nepilngadīgām meitenēm piedāvājis skolas brīvlaikā piestrādāt par bikini modelēm.

Vasara ir laiks, kad skolēni naudas un pieredzes dēļ aktīvi meklē iespējas kaut kur pastrādāt. Kāds 43 gadus vecs vīrietis, izmantojot šo situāciju, internetā uzdevās par darba devēju un sāka 14 līdz 17 gadus vecām meitenēm piedāvāt ātru peļņu tādā profesijā kā fotomodele.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nav zināms, kurš par vīrieša aktivitātēm internetā ziņojis policijai. Iespējams, kāds no vecākiem pieķēris savu atvasi sarakstē ar uzmācīgo viltus fotogrāfu. Arī otrā vada galā atrasti pārliecinoši pierādījumi par noziegumu.

Pagaidām aizdomās turamajam gan nav piemērots ar brīvības atņemšanu saistīts drošības līdzeklis. Viņš līdz tiesai atradīsies policistu uzraudzībā.

Foto! Par nepilngadīgu darba meklētāju pavešanu netiklībā aizturēts vīrietis

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl