Komentāri

Rīgas pilsētā aizturēts kāds vīrietis, kurš nepilngadīgām meitenēm piedāvājis skolas brīvlaikā piestrādāt par bikini modelēm.

Vasara ir laiks, kad skolēni naudas un pieredzes dēļ aktīvi meklē iespējas kaut kur pastrādāt. Kāds 43 gadus vecs vīrietis, izmantojot šo situāciju, internetā uzdevās par darba devēju un sāka 14 līdz 17 gadus vecām meitenēm piedāvāt ātru peļņu tādā profesijā kā fotomodele.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nav zināms, kurš par vīrieša aktivitātēm internetā ziņojis policijai. Iespējams, kāds no vecākiem pieķēris savu atvasi sarakstē ar uzmācīgo viltus fotogrāfu. Arī otrā vada galā atrasti pārliecinoši pierādījumi par noziegumu.

Pagaidām aizdomās turamajam gan nav piemērots ar brīvības atņemšanu saistīts drošības līdzeklis. Viņš līdz tiesai atradīsies policistu uzraudzībā.

Foto! Par nepilngadīgu darba meklētāju pavešanu netiklībā aizturēts vīrietis

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl