Policija aiztur vīrieti, kurš realizē narkotiku atkarības ārstēšanai paredzētās tabletes

0 Komentāru
Policija aiztur vīrieti, kurš realizē narkotiku atkarības ārstēšanai paredzētās tabletes
Foto: f64

Otrdien, 27. martā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirknī tika saņemta informācija par personu, kura, iespējams, realizē narkotiskās vielas.

Pārbaudot informāciju, likumsargi ieguva atļauju veikt kratīšanu konkrētās personas dzīvesvietā. Ierodoties norādītajā adresē, Rīgas Brasas iecirkņa policisti sadarbībā ar Speciālo uzdevuma bataljona darbiniekiem pārliecinājās par sniegtās informācijas patiesumu – aizdomās turētā vīrieša dzīvesvietā tika atrastas un izņemtas deviņas “Suboxone” tabletes.

Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka persona tabletes iegādājās realizācijas nolūkā. Jāpiemin, ka “Suboxone” tabletes lieto personas opioīdu (narkotiku), piemēram, heroīna vai morfija atkarības ārstēšanai. Aizdomās turētā persona nelikumīgi realizēja konkrētās tabletes, proti, bez receptes. Tāpat ir nozīmēta ekspertīze, lai noteiktu izņemto tablešu sastāvu un svaru.

Likumsargi aizturēja 1980. gadā dzimušu vīrieti, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

0 Komentāru