Policija aiztur 15 gadus vecu meiteni 2,46 promiļu reibumā

Komentāri
Policija aiztur 15 gadus vecu meiteni 2,46 promiļu reibumā
FOTO: RPP

11. februāra naktī Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Vecmīlgrāvī, pie kāda veikala ieejas pamanīja gulošu vīrieti, kuram blakus stāvēja, iespējams, nepilngadīga meitene.

Policisti devās uz notikuma vietu, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Sarunas laikā noskaidrots, ka abas personas ir lietojušas alkoholu, pēc tam vīrietis, būdams pamatīgā skurbulī, uz trotuāra iekārtojies un aizmidzis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārtības sargi iereibušo vīrieti pamodināja un piecēla kājās. Jautājot, vai viņš ir bezpajumtnieks, vīrietis atbildēja, ka viņš vienkārši esot stulbs. Persona pēc pamošanās uzvedās bravūrīgi un izaicinoši.

Personu datu pārbaudes laikā, noskaidrots, ka meitene ir 15 gadus veca, bet vīrietis ir 30 gadus vecs. Abas personas aizturētas un nogādātas dežūrdaļā, kur pārbaudīta alkohola koncentrācija izelpā.

Meitenes izelpā konstatēts 2,46 promiļu reibums, savukārt vīrieša izelpā konstatētas 4,00 promiles, kas ir augstākais rādījums, kādu policijas alkometrs spēj fiksēt.

Pēc atžirgšanas vīrietis paskaidroja, ka meitene esot viņa paziņa un kopā nolēmuši lietot alkoholu. Vīrietis uzsvēra, ka meitene pirms tam jau esot bijusi alkohola reibumā.

Jautājot par notikušo jaunietei, viņa apstiprināja, ka sākumā alkoholu lietojusi ar klasesbiedriem, bet pēc tam satikusi savu paziņu un abi dzēruši šņabi.

Meitenei noformēti divi administratīvā pārkāpuma protokoli. Viens par atrašanos nakts laikā sabiedriskā vietā bez vecāku vai viņu aizstājēju klātbūtnes. Savukārt otrs par atrašanos alkohola reibumā.

Arī 30 gadus vecajam vīrietim sastādīti divi administratīvie pārkāpuma protokoli. Viens par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu. Savukārt otrs par nepilngadīgas personas novešanu līdz dzēruma stāvoklim.

Pēc lietvedības nodrošināšanas meitene nogādāta dzīvesvietā, kur nodota mātei. Sieviete pastāstīja, ka meita apmeklē psihologu, taču tas nav devis rezultātu.

Par notikušo informēta RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļa, tāpat par notikušo tiks informētas citas sadarbības iestādes.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl