Pļavnieku mikrorajonā saimnieka prombūtnes laikā izdeg dzīvoklis

0 Komentāru
Pļavnieku mikrorajonā saimnieka prombūtnes laikā izdeg dzīvoklis

Operatīvie dienesti šorīt otrdien, 2. februārī, rosījās Rīgā, Pļavnieku mikrorajonā, Ilūkstes ielā, kur aizdegās miteklis daudzdzīvokļu mājas sestajā stāvā, vēsta “Degpunktā”.

Šīs rīts Eduardam sācies visai neierasti, jo, tīrot savu automašīnu daudzdzīvokļu nama pagalmā, vīrietis kļuva par nejaušu aculiecinieku iespaidīgam ugunsgrēkam kaimiņu dzīvoklī. Tur esot dedzis ar atklātu liesmu. Tika izsaukti arī ugunsdzēsēji glābēji.

Glābēji brauca vien dažas minūtes, bet vēl pirms viņu ierašanās, daļa no nama iedzīvotājiem paspēja saviem spēkiem evakuēties. Viens no iemītniekiem nofilmēja, kā kāpņutelpa izskatījās postažas pirmsākumā. Bija grūti elpot, un redzamība bija apgrūtināta, stāsta kaimiņi.

“Burtiski piecu minūšu laikā dzīvoklis piepildījās ar dūmiem. Sākumā nedaudz bija smaka, tā, it kā kāds būtu veicis remontdarbus. Pēc piecām minūtēm dūmi nonāca līdz šejienei, proti, neko nevarēja saredzēt. [Tieši manā dzīvoklī], jā. Es tumsā atradu atslēgu, atvēru durvis. Tajā brīdī viņi pie manām durvīm jau sāka klauvēt. Ugunsdzēsēji izveda ārā, kāpņutelpā dūmu bija mazāk,” stāsta septītā stāvā iedzīvotājs.

Jāsaka, ka gandrīz vai katrā stāvā iedzīvotāji pie ārdurvīm ir ierīkojuši papildu dzelzs durvis, lai pasargātu īpašumu no nelūgtiem viesiem, bet ugunsgrēka brīdī restes varēja krietni apgrūtināt glābēju darbu. To saprotot,mājinieki vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās uzgāja uz sesto stāvu un dzelzs durvis jau bija atvēruši.

Ugunsdzēsēji glābēji pēc ierašanās notikuma vietā nekavējoties sāka meklēšanas un glābšanas darbus. Dzīvoklī, kurš bija dedzis, neviena nebija, taču sadūmojumu dēļ no augšējiem stāviem nācās evakuēt trīs cilvēkus. Degušas esot sadzīves mantas.

Aizdegšanās iemesli vēl nav noskaidroti, taču zināms, ka uzliesmojums notika saimnieka prombūtnes laikā.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī