Pļavniekos remontdarbu laikā negaidīti uzliesmo kāda ķīmiska viela

Pievienot komentāru
Pļavniekos remontdarbu laikā negaidīti uzliesmo kāda ķīmiska viela
DEGPUNKTĀ

Kāda nama pagrabā Rīgā, Pļavniekos, visai negaidīti izvērtušies ūdensvada remontdarbi. Strādnieki bija spiesti saukt glābējus un ātrās palīdzības mediķus.

Visticamāk, ūdens cauruļu maiņa daudzstāvu namā Augusta Deglava ielā 164 ievilksies uz nedaudz ilgāku laiku nekā sākotnēji bija ieplānots. Darbi sākušies jau ceturtdien, taču strādniekam veicot vecās caurules demontāžu pagraba telpās, negaidīti uzliesmoja kāda ķīmiskā viela, kas bija izbērta uz grīdas.

“Dzirkstelei trāpot uz tās vielas, viss uzliesmoja,” stāsta strādnieks.

Strādnieks stāsta, ka brīdī, kad notika uzliesmojums, tuvumā atradās viņa kolēģis. Viņš cieta no dzirkstelēm, bet, par laimi, viegli, proti, apdedzināja matus. Degošo vielu apslāpēt pašu spēkiem neizdevās, tādēļ vīri pieņēma lēmumu palīgā izsaukt ugunsdzēsējus.

“Ugunsdzēsēji atbrauca, līdz galam nodzēsa. Mēs jau arī centāmies dzēst. Lējām apkārt, lai uguns neizplatītos. Tas, kas tur palika, tāpat izdega,” saka strādnieks.

Par incidentu tagad atgādina vien nedaudz appludinātās pagraba telpas un nesadegušā sudraba krāsas pulvera atliekas, kas tuvākā laikā tiks savāktas. Šobrīd ieplānotajiem darbiem nekas vairs netraucē.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!