Pie Rumbulas ierobežots paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

0 Komentāru
Pie Rumbulas ierobežots paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks
SERGEJS MEDVEDEVS, TV3 ZIŅAS

Plašais ugunsgrēks, kas pirmdienas rītā izcēlās angāra tipa ēkā pie Rumbulas, ir ierobežots, bet satiksme Maskavas ielā ir daļēji atjaunota.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), plkst. 7.07 šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku izdevās lokalizēt. Kopējā degšanas platība bija 5480 kvadrātmetri. Ugunsdzēsēji glābēji patlaban turpina strādāt notikuma vietā, lai ugunsgrēku pilnībā likvidētu.

Ugunsgrēkā cietusi uzņēmuma “MikroTik” ēka, TV3 Ziņām apstiprināja uzņēmuma pārstāvji.

Tikmēr satiksme Maskavas ielā pie Rumbulas ir daļēji atjaunota, proti, virzienā uz Rīgas centru tā notiek pa divām no trim joslām, bet virzienā no Rīgas centra – pa vienu joslu, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Satiksmes ierobežojumu dēļ var kavēties 15., 18. un 31.maršruta autobusi.

Kā ziņots, plkst.3.48 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Maskavas ielu Rīgā, kur bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka lielā platībā ar atklātu liesmu deg angāra tipa ēka.

Lai šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku likvidētu, notikuma vietā strādāja 45 ugunsdzēsēji-glābēji, kā arī bija slēgta satiksme būtiskā Maskavas ielas posmā.

0 Komentāru