Pīpē “zālīti” kapos un piemēslo apkārtni – policija nakts laikā pieķer tīņu kompāniju

Vairāki Ķekavas novada jaunieši pēdējā laikā bija pamatīgi nokaitinājuši kapu apmeklētājus. Un nevis ar to, ka regulāri mirušo atdusas vietu tuvumā uzpīpēja “zālīti”, bet gan ar cūkkūti, ko nepārtraukti atstāja pēc kaifa ķeršanas. Sūdzība policijā atrada dzirdīgas ausis un tagad, domājams, Katlakalna kapu tuvumā atkal viss būs kluss un tīrs un gaiss nevējos pēc marihuānas.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Slaviks

    Slaviks

    Te puse nav taisnība ,es esu tiešā lieciniece un te ir ta viss izrotats man kauns par žurnalistiem vai kas šito sarakstijis.
  • 9desmitajos

    9desmitajos

    mēs ar čomiem videnē močijām, mācijāmies algebru, ģeometriju, fiziku, ķīmiju bioloģiju, latviešu valodu, literatūru, vēsturu, kultūras vēsturi, informātiku, vācu valodu, angļu valodu, peldēšanu, sportošanu, varbūt vēl kautko, zinkā nevar visu atcerēties nāc no skolas jākurina krāsns saimnieka mājā vēl malka jāsanes, ūdens ar ūdens spaiņiem, kamēr sīkie bračkas un māsas vēl nav no skolas vai ārpusklases nodarbībām mājā, tad vēl vienreiz es aiziet uz skolas diseni, mani paņem piekauj, otrā dienā sestdienā jābrauc Jankam kartupeļus norakt palīgā uz laukiem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!