Pīpē “zālīti” kapos un piemēslo apkārtni – policija nakts laikā pieķer tīņu kompāniju

2 komentāri
Pīpē “zālīti” kapos un piemēslo apkārtni – policija nakts laikā pieķer tīņu kompāniju

Vairāki Ķekavas novada jaunieši pēdējā laikā bija pamatīgi nokaitinājuši kapu apmeklētājus. Un nevis ar to, ka regulāri mirušo atdusas vietu tuvumā uzpīpēja “zālīti”, bet gan ar cūkkūti, ko nepārtraukti atstāja pēc kaifa ķeršanas. Sūdzība policijā atrada dzirdīgas ausis un tagad, domājams, Katlakalna kapu tuvumā atkal viss būs kluss un tīrs un gaiss nevējos pēc marihuānas.

Pēdējo mēnešu laikā Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši vairākas vietējo iedzīvotāju sūdzības par to, ka Katlakalna kapu tuvumā regulāri redzētas dažādas aizdomīgas kompānijas, kas kapu apkaimi izmantojot kā atpūtas vietu, kur lieto alkoholu, trokšņo un, likumsakarīgi, aiz sevis arī atstāj pamatīgu cūku kūti.

Protams, tas ņemts vērā un nu, laiku pa laikam, šeit iegriežas policijas patruļas auto. Pavisam nesen, tas nesies negaidītus rezultātus.

Uzmanību piesaistīja jauniešu kompānija, kas bija iebraukuši kapu teritorijā ar automašīnu. Viņu izturēšanās un ārējais izskats liecināja par to, ka viņi varētu būt lietojuši kādas apreibinošās vielas.

Lai arī paši, 17, 18 un 19 gadus vecie jaunieši, liegušies, ka būtu ko lietojuši, inspektori bija diezgan pārliecināti par redzēto, tādēļ lūguši notikuma vietā ierasties arī kolēģiem no Valsts policijas. Kārtībsargi pie šīs kompānijas atraduši svarus, kas ir domāti narkotisko vielu nosvēršanai un arī plastmasas maisiņā iepakotas narkotiskās vielas.

Jauniešu kompānijas “pasēdēšana” pie kapiem beigusies Valsts policijas Baložu iecirknī, kur ik katram bija iespēja izteikties par savu veikumu. Savukārt visi tie, kuri vizuāli izskatījušies reibumā, varējuši izbaudīt braucienu uz ekspertīžu centru trafarētā busiņā.

Šobrīd, visas atrastās vielas jau nosūtītas ekspertiem un pēc to slēdziena arī būs skaidrs, vai šīs sastapšanās rezultātā tīņi saņems administratīvo protokolu, vai tomēr maisiņu īpašniekam, šī lieta beigsies tiesas priekšā.