“Pievilināja ar maizi un metās virsū!” Vīrietis atpūtas vietā nogalina gulbi

49 komentāri

Rīgā kāds vīrietis atpūtas vietā ar maizi pievilinājis gulbjus, bet pēc tam meties putniem virsū un vienu no tiem nogalinājis.

Svētdien, 12.maijā, ap plkst. 9.25 galvaspilsētas pašvaldības policisti saņēmuši policistu ikdienai pavisam netipisku izsaukumu – Hapaka grāvja krastā kāds vīrs mēģinot nožņaugt gulbi. Lai nonāktu izsaukuma vietā, tuvākajai ekipāžai bija nepieciešamas vien sešas minūtes, taču ar to acīmredzot nepietika, lai glābtu nelaimē nonākušo putnu. Brīdī, kad policistu busiņš tuvojās notikuma vietai, zvanītājam jau atlika vien ar roku norādīt uz kādu vīru, kurš raitā solī devās prom no ūdenstilpes, nesot acīmredzami smagu mugursomu.

Policisti lūguši vīrietim parādīt, kas atrodas somā. Jau pirmajās sarunas minūtēs bija skaidrs, ka izsaucējs nekļūdās, jo vīrs nodūra acis un pagalam nevēlējās atklāt to, kas slēpjas kamuflāžas rakstu klātajā mugursomā.

Policisti somā ievērojuši gulbi bez dzīvības pazīmēm. Saistībā ar to vīrietis tika aizturēts, uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija, kas, ierodoties notikuma vietā, pārņēma darbu. Par motīviem vīrietis neko policistiem neesot paskaidrojis.

Kā Valsts policijas Kurzemes iecirknī noskaidroja raidījums “Degpunktā”,  pret aizturēto 48 gadus veco vīrieti šobrīd ierosināts kriminālprocess par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku, ja tā izdarīta publiskā vietā. Par šādu nodarījumu ļaundarim draud pat ar pieciem gadiem aiz restēm. Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka aizdomās turētais savu rīcību skaidro ar trūcīgajiem sadzīves apstākļiem un vēlmi tikt pie gaļas. Tas arī izskaidro, kādēļ pēc nozieguma viņš nogalinātā putna ķermeni nevis pametis, bet gan centies paņemt līdzi.

TOP komentāri

 • Ivo Yeblis
  +24 +19 -5

  Ivo Yeblis

  Dzert vajag mazāk, tad nebūs badā jāstaigā un gulbji jāķer. Alkoholam redz nauda atrodas.
 • Zita
  +18 +17 -1

  Zita

  Nevajag visu laiku vainot nabadzību, vieglāk ir čīkstēt un gaidīt pabalstus...nekā iekārtoties darbā, ņaudēt ka maza pensija, bet pajautājiet ko esat darījuši lai būtu laba dzīvošana! Pie kā gulbis vainīgs ka jānogalina, prātiņ nāc mājās!
 • Juris Bickovskis

  Juris Bickovskis

  Ole ole ole! Latvija var, tas tik ir veiksmes stāsts. Šogad Latvija būs visstraujāk augošā ekonomika Eiropā, to teica Vienotība.
  99% sabiedrības ir sistēmas brīvprātīgie vergi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl