“Pieskata” meitu četru promiļu reibumā? Policija Sarkandaugavā sastop māti un agresīvi noskaņotu vīrieti

4 komentāri
“Pieskata” meitu četru promiļu reibumā? Policija Sarkandaugavā sastop māti un agresīvi noskaņotu vīrieti
EKRĀNUZŅĒMUMS

Vairāk nekā četru promiļu reibumā kādā Rīgas dzīvoklī policisti sastapuši māmiņu ar bērnu un agresīvi noskaņotu vīrieti. Šāda aina, protams, ir nepieņemama, un pāra “izklaides”, kas nav savienojamas ar bērna pieskatīšanu, tika pārtrauktas un sodītas.

Ap plkst. 22.00 vakarā galvaspilsētas policisti spēruši soli kādā dzīvoklī Sarkandaugavā. Pirms neilga laika kaimiņi bija ziņojuši, ka šeit līdzās iereibušiem pieaugušajiem redzēts arī mazs bērns. Ierodoties notikuma vietā, zvanītāju teiktais apstiprinājies un miteklī sastapta iereibusi sieviete, kas izrādījās turpat istabā dusošās piecgadnieces māte, kā arī viņas ciemiņš, kāds iereibis un visai agresīvs vīrietis.

Laikā, kamēr inspektori nokārtojuši formalitātes un lēmuši, kā rīkoties, tālāk manāmi uzvilktais kungs turpinājis netraucēti rosīties dzīvoklī un kādā mirklī, spītējot policistu aizrādījumam, sācis smēķēt telpās, tikai dažu metru attālumā no gulošā bērna. Protams, par šādu rīcību viņam nekavējoties noformēts protokols. Taču tas nebūt nav licis viņam piebremzēt, un vīrietis turpinājis balansēt uz naža asmens un vairākkārt provocējis policistus.

Rezultātā agresīvais vīrietis nonācis Valsts policijas kolēģu rokās, kas pret vīrieti uzsākuši lietu par pretošanos kārtības sargiem, savukārt bērna mātei noformēts protokols par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu. Šajā reizē gan likumsargi bērnu nav šķīruši no ģimenes, jo dzīvoklī ieradies arī meitenītes tēvs, kurš apņēmies parūpēties gan par bērnu, gan par iereibušo sievieti. Ziņa par šo situāciju un apstākļiem ģimenē nodota bāriņtiesai un bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā