Pierīgā uzdarbojas nežēlīgs kaķu “killeris”; palīdzi atrast šo neģēli

7 komentāri

Diemžēl Latvijā par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem parasti vainīgie saņem maigus sodus vai nesaņem tos vispār. Jācer, ka šokējošie notikumi Stopiņu pagastā liks likumsargiem sarosīties un šī nebūs tā reize, kad krimināllieta atkal pazudīs vēstures mēslainē. Gadījums ir patiešām vairāk nekā satraucošs – viens kaķis sašauts ar lodi, bet vēl kāds cits minka mājās pārrāpojis ar arbaleta bultu kaklā.

Stopiņu novada iedzīvotāji nekad savus mājdzīvniekus nav turējuši dzīvokļos un privātmājās, tieši otrādi – mīluļi regulāri laisti pastaigās pa pagalmu un tuvējo apkārtni, un tie vienmēr pratuši atrast ceļu uz mājām. Diemžēl pēdējā laika notikumi daudziem iedzīvotājiem likusi pārdomāt savu mīluļu pārvietošanās brīvību viņu pašu drošības labad. Rajonā uzradies kāds ļaundaris, kurš acīmredzot ienīst dzīvniekus.

Kaķis Bingo atrāpojis mājās pie saimnieka ar asiņainu purniņu un ķepām! Sākumā licies, ka dzīvnieks notriekts, bet vēlāk atklājies, ka ķermenī ir lode! Saimnieks Viktors saka paldies ārstiem, kuri izglābuši kaķa dzīvību.

Tagad tikai jāatrod, kurš pastrādājis šādu nelietību, lai nekas tāds turpmāk neatkārtotos.

Otrs tikpat šausmīgs gadījums, kad šajā pašā pusē smagi ievainots kaķis, arī fiksēts pavisam nesen un, par laimi, nav ziņu par savainotiem cilvēkiem, taču, – ja šādi turpināsies, nekas nav izslēgts.

Foto

7 komentāri