“Pieleca kājās un sāka sist!” Saņemot atraidījumu, agresīvs vīrietis iekausta divas sievietes

12 komentāri
“Pieleca kājās un sāka sist!” Saņemot atraidījumu, agresīvs vīrietis iekausta divas sievietes
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kāda grila ballīte Pārdaugavā beigusies pavisam citādāk nekā plānots – uzdzīvotājus ieradušies apraudzīt ne vien pašvaldības policisti, bet arī mediķi un kriminālpolicisti.

Kurzemes pārvaldes policisti saņēmuši kādas satrauktas sievietes zvanu. Izsaucēja pastāstījusi, ka vienā no Dzegužu ielas pagalmiem notiekot dūru vicināšana, un kāds satrakojies tipiņš uzbrūkot divām sievietēm.

Ierodoties notikuma vietā policisti sastapuši satrauktu sievieti, kura pastāstījusi, ka pagalmā atrodas divas cietušās sievietes, savukārt vainīgais devies prom.

Likumsargi kopā ar izsaucēju devušies iekšā tumšajā iekšpagalmā, kur tos jau gaidījusi kāda trijotne. Abas cietušās sievietes un kāds jauns vīrietis, kurš centies abas nomierināt.

Policisti notikuma vietā noskaidroja, ka tajā vakarā kopumā adresē uzturējušās piecas personas. Kopīgās pasēdēšanas laikā divas personas aizgājušas uz tuvāko diennakts kafejnīcu, savukārt trīs personas – divas sievietes un vīrietis – palikušas pagalmā turpināt iesākto pasēdēšanu. Brīdī, kad viņi palikuši trijatā, vīrietis sācis uzmākties vienai no sievietei un mēģināja viņu piespiest stāties seksuāla rakstura attiecības. Kad sieviete atteicās, vīrietis palika agresīvs un uzbruka abām sievietēm.

Cietušās guvušas dažāda rakstura traumas.

Notikuma vietā ieradušies Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi, kuri apskatīja sievietes un nolēma, ka abām nāksies doties līdzi uz slimnīcu, jo nepieciešami papildus izmeklējumi.

Par notikušo ziņots arī kolēģiem no Valsts policijas, kuri ieradušies Dzegužu ielā, lai pārņemtu notikušā izmeklēšanu. Taču vēl pirms došanās prom policistus sagaidījis kāds pārsteigums – notikuma vietā sastaptais vīrietis, kurš tur bija ieradies mierināt cietušo, kopš 1.augusta izsludināts meklēšanā.