Piekāva un pazemoja: vēloties “pazīmēties” draugu priekšā, tīņi Ķengaragā izrēķinās ar savu vienaudzi

27 komentāri
Piekāva un pazemoja: vēloties “pazīmēties” draugu priekšā, tīņi Ķengaragā izrēķinās ar savu vienaudzi
EKRĀNUZŅĒNUMS

Daži tīņi, vēloties “pazīmēties” draugu un klasesbiedru lokā, uz ielas piekāvuši kādu puisi, to nofilmējuši un video ielikuši internetā. Tagad uzmanību huligāniem velta ne tikai sociālo tīklu lietotāji, bet arī policisti, kuriem publicētais materiāls būs par pieradījumu.

Par šo atgadījumu mums ziņoja kāds Ķengaraga iedzīvotājs. Viņš padalījās ar video materiālu, kurā iemūžināti vairāki jaunieši, kas gaišā dienas laikā Maskavas ielas 285. nama otrā korpusa iekšpagalmā sit un pazemo savu vienaudzi.

”Labdien! Es domāju, ka sabiedrībai ir jāzina, ko dara jaunieši. Es domāju, ka nedrīkst šo situāciju tā atstāt. Žēl tā puiša – ņirgāšanās! Ko dara paši vecāki, kā audzina savus bērnus?” raksta kāds vietējais iedzīvotājs.

Vismaz divus, pietiekami stiprus sitienus pa seju, puisis dabūja 12 cilvēku acu priekšā – to atklāj nejauši incidenta aculiecinieki, kas tobrīd gāja garām. Acīmredzot jaunieši, par spīti visiem aizliegumiem un valsts noteiktajiem drošības pasākumiem, speciāli pulcējušies, lai piedalītos puiša pazemošanā. Tīņi sarīkojuši publisku ņirgšanas un to pat iedomājušies nofilmēt un publiskot. Materiāla gan esot iemūžināta tikai maza daļā no tā, kas notika Maskavas ielas iekšpagalmā.

“Tas nav normāli. Jauniešiem nav ko darīt, turklāt viņi ņirgājas par ne īpaši veselu cilvēku, ja es pareizi sapratu. Es vecāku vietā paņemtu siksnu un parādītu viņam. Sadotu pa ausīm tā, ka svilst. Protams, ka tā nav pareizi darīt. Aizvainot vienaudžus, tas ir absolūti nepareizi,” uzskata vietējais iedzīvotājs.

Vietējie, kas vēlas palikt anonīmi, atklāj, ka lielākā daļa tīņu bara uz Ķengaragu atbrauca no Bolderājas. Galvenie sitēji bijuši divi puiši, bet izrēķināšanās motīvi joprojām nav zināmi.

“Viņš tam puisim tik stipri iesita pa kāju, ikru apvidū un uz augšu. Tas puisis nokrita uz zemes, un viņš viņu sāka spārdīt ar kājām. Kādēļ viņi uz šejieni atbrauca, neviens nezina. Es vietējiem bērniem vaicāju, neviens nezina,” teica kāda cita vietējā iedzīvotāja.

Par šo incidentu tagad ieinteresējušies policisti. Diemžēl uz šobrīd likumsargi komentārus nesniedz, vien norāda, ka saistībā ar kautiņu ir saņemts iesniegums un tas tiks izskatīts. Brīvdienās viens no tracī iesaistītajiem publicēja atvainošanās viedo, kur cietušajam palūdza piedošanu. Šķiet, tas darīts ne jau tāpēc, ka mocījuši sirdsapziņas pārmetumi. Tas varētu būt vecāku vai apkārtējo spiediena rezultāts.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā