Piedzīvojot vairākas nelaimīgas sakritības, pazudušais liepājnieks Ronalds atgriezies mājās

5 komentāri
Piedzīvojot vairākas nelaimīgas sakritības, pazudušais liepājnieks Ronalds atgriezies mājās
Viņam nebija līdzi nedz telefons, nedz nauda, tāpēc, - kad beidzās benzīns, viņš bija spiests atstāt mašīnu un tālāk iet kājām. (Bezvests.lv)

28 gadus vecais liepājnieks Ronalds Simsons ir atradies un atgriezies Latvijā. Ar viņu šobrīd viss ir kartībā, atrodas ģimenes lokā Latvijā un jau strādā, vēsta organizācija “Bezvests.lv”.

Ronalda mamma pateicas “Bezvests.lv” par padomiem un visiem līdzcilvēkiem un ģimenes draugiem, ka arī dēla kolēģiem, – visiem nevienaldzīgajiem Latvijā un Lietuvā, kas dalījās ar informāciju un palīdzēja meklēt.

“Mums palīdzēja meklēt dēla mežā pie ceļmalas pilnīgi sveši cilvēki, kuri brīvprātīgi bija nelaimē kopā ar mums. Īpaši milzīgs paldies šoferim tālbraucējam, kurš izglāba Ronaldu sarežģītajā situācijā, jo bija vienīgais, kurš iedeva dēlam savu mobilo telefonu piezvanīt tuviniekiem, pārējie cilvēki atteica. Dēlam nebija līdzi nedz telefona, nedz naudas, tāpēc, kad beidzās benzīns, viņš bija spiests atstāt mašīnu un tālāk iet kājām un stopēt mašīnas. Kad viņam tomēr izdevās piezvanīt, tad aizbraucām viņam pakaļ uz Lietuvas-Polijas robežu un atvedām uz mājām,” raksta Ronalda mamma.

Jau vēstīts, ka 28 gadus vecais liepājnieks Ronalds Simsons pazuda 22. oktobrī. Tajā dienā ap plkst. 11.00 viņš izbrauca no mājām Liepājā un 23. oktobrī pēcpusdienā Lietuvas policija Šauļu apkārtnē ceļmalā atrada viņa automašīnu “Hyundai Tuscon”. Automašīnā neviena nebija.

TOP komentāri

 • Evija Jauniete
  +3 +3 0

  Evija Jauniete

  Kautkas dīvains, braukt bez naudas un telefona kautkur, ja zini ka benzīns beigsies.
 • Didzis
  +1 +1 0

  Didzis

  Kaut kas šajā rakstā neštummē kopā. Mašīna un puisis atrasti Šauļu pusē, bet šim brauca pretī uz Polijas - Lietuvas robežu... Braukt ar mašīnu uz svešu valsti bez naudas un mobīlā arī ir, maigi izsakoties, dīvaini. Vai nu raksta skribenti izcēlušies, vai arī puisim kaut kas ar nerviem nav riktīgi, vai arī mammīte samelojusies....
 • Māra
  0 0 0

  Māra

  Tas tiešām nav normāli bez mob naudas braukt mm ritīgi nav iespēja pastāv ar novirzēm mazām kaut kas ir normāls tok tā nerīkotos 😕

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl