Piedzērusies māte Rīgas centrā streipuļo kopā ar bērnu un klēpjsunīti

0 Komentāru
Piedzērusies māte Rīgas centrā streipuļo kopā ar bērnu un klēpjsunīti
Foto: Rīgas pašvaldības policija

31. maijā plkst. 9.30 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Krišjāņa Barona ielā, kur kāda māte stiprā alkohola reibumā kopā ar bērnu un klēpjsunīti streipuļoja pa sabiedriskā transporta pieturvietu.

Policisti, ierodoties norādītajā adresē, sastapa Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus. Māte stiprā alkohola reibumā gulēja mediķu busiņā un nespēja ne piecelties kājās, ne arī paskaidrot notikušo. Blakus viņai atradās deviņus gadus vecā meita, kura uzmanīja līdzpaņemto klēpjsunīti.

Meitene pastāstīja, ka ar māti devušās uz Jelgavu. Tur bija plānots vasarnīcā satikt vienu no vecmammām. Pārrunu laikā bērns atklāja, ka diemžēl šī neesot pirmā reize, proti, māte itin bieži aiziet pastaigāties ar suni, bet mājās atgriežas piedzērusies.

Policisti noskaidroja tuvāko radinieku tālruņu numurus, lai noskaidrotu, vai kāds no viņiem varētu uzņemties rūpes par meiteni līdz mātes atžirgšanas brīdim.

Viena no vecmammām pastāstīja, ka dzīvo Rīgā un var uzņemt mazmeitu pie sevis. Meitene nogādāta pie viņas.

Savukārt bērna māte aizturēta un nogādāta dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņa ir 4,24 promiļu reibumā.

Sievietei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos tā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Lietas materiāli saistībā ar bērna tiesību pārkāpumiem nosūtīti Rīgas bāriņtiesai, kā arī RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

0 Komentāru