Piedraudēja, ka viņi to nožēlos; iereibis vīrietis draud uzspridzināt spēļu zāli Ķengaragā

1 komentārs
Piedraudēja, ka viņi to nožēlos; iereibis vīrietis draud uzspridzināt spēļu zāli Ķengaragā
EKRĀNUZŅĒNUMS

Svētdien policistiem Ķengaragā izdevies aizturēt kādu vīru, kurš draudējis uzspridzināt vietējo spēļu zāli. Ir jābūt diezgan neprātīgam, lai draudu zvanu veiktu no sava mobilā telefona, bet acīmredzot ļaundaris uz laimētavas darbiniekiem bija pamatīgi apvainojies.

Svētdienas pievakarē 112 zvanu centrā saņemts zvans, kas mobilizējis ievērojamus policijas spēkus. Kādā spēļu zālē Maskavas ielā, iespējams, esot ievietots spridzeklis.

Likumsargi, kuri tika norīkoti uz notikuma vietu, saņēmuši arī iespējamā zvanītāja aprakstu, jo spēļu zāles darbiniekiem bija pieņēmums, ka šādi varētu rīkoties kāds vīrietis, kurš šajā vakarā neesot ielaists laimētavā un piedraudējis, ka darbinieki to vēl nožēlos.

Tomēr, nonākot spēļu zālē, likumsargiem nācies atvainoties līdzi uzaicinātajiem ļaudīm. Meitene, ar kuru tobrīd runāja policistu uzrunātais vīrs, bija 112 zvanu centra operatore, kura telefona klausules otrā galā dzirdēja policistu uzdotos jautājumus. Tas arī palīdzējis skaidri identificēt zvanītāju.

Vīrietis aizturēts un tālāk nonācis Valsts policijas Ķengaraga iecirknī, savukārt pretterorisma vienība ”Omega”, pārmeklējot telpas, nekādas sprādzienbīstamas ietaises nav atradusi.

Turklāt kādu laiku aiz restēm un tūkstošos mērāmo soda naudu papildinās arī ieraksts biogrāfijā par kriminālsodāmību.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

1 komentārs