3 komentāri
Piecus gadus veca zēna dzimšanas dienas svinības pārtop asiņainā konfliktā
Emīls Desjatņikovs / f64

Sestdien, 23. septembrī, īsi pēc plkst. 22.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu agresīvi noskaņotu laulāto Zolitūdē.

Kā informē RPP Ierodoties notikuma vietā, norādītā mājokļa durvis atvēra Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieks. Dzīvokļa grīdas bija notraipītas ar asinīm un visapkārt mētājās stikla lauskas. Virzoties tālāk pa mājokli, vienā no istabām pamanīta sieviete, kurai mediķi sniedza palīdzību. Blakus viņai atradās vienu un piecus gadus veci bērni.

Savukārt vannas istabā sastapts agresīvi noskaņotais laulātais ar grieztu brūci plaukstā.

Policisti atgriezās pie sievietes, kura pastāstīja, ka ar ģimeni svinējuši nu jau piecus gadus vecā dēla dzimšanas dienu. Svinību laikā tika lietots arī alkohols. Laulātais, lietojot grādīgos dzērienus, kļuvis agresīvs, sācis grūstīties līdz izsitis virtuves durvīm stiklu.

Krītot stikla lauskām, sagriezta sievietes kāja. Bērni miesas bojājumus nebija guvuši, tomēr notikušo pārdzīvoja un bija manāmi satraukti. Laulātā skaidroja, ka viņai ir bail atrasties vienā mājoklī ar vīru un lūdza noteikt tuvošanās aizliegumu.

Pēc brīža mediķi pavēstīja, ka bērnu mātei ir nepieciešama hospitalizācija. No sievietes noskaidrots, ka viņas prombūtnes laikā rūpes par abiem mazgadīgajiem bērniem var uzņemties vectēvs. Bērni līdz mātes atgriešanās brīdim nodoti cietušās tēvam.

Arī policistu klātbūtnē agresīvi noskaņotais dzīvesbiedrs nespēja nomierināties, līdz ar to pieņemts lēmums viņu aizturēt un nogādāt dežūrdaļā. Vīrietim izskaidrots tuvošanās aizliegums un tā pārkāpšanas iespējamās sekas.

Informācija nodota Valsts policijai, RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, kā arī Rīgas bāriņtiesai izvērtēšanai.

TOP komentāri

 • Helēna Štrandere
  +6 +6 0

  Helēna Štrandere

  Kādēļ bērna dzimšanas dienā vispār jālieto alkohols , Vot šito es NEKAD nesapratīšu ..
 • Una Osīte
  +3 +3 0

  Una Osīte

  Tapec ka daudzi pieaugusie vairak doma par sevi , nevis par bernu. Tas tiesam ir aktuali un looti skumji.
 • Inese Ševčenko
  +1 +1 0

  Inese Ševčenko

  Tā ir bērna dzimšanas diena, ballīte viņiem, tur alkoholam nav vieta! Kad pieaugušie to sapratīs 😱

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl