Piebrauca busiņš un aizvāca balkona durvis: iedzīvotāji sūdzas par krāpšanu būvdarbos

Pievienot komentāru
Piebrauca busiņš un aizvāca balkona durvis: iedzīvotāji sūdzas par krāpšanu būvdarbos
EKRĀNUZŅĒNUMS

Konflikts starp nama apsaimniekotāju un uzņēmumu, kas veic remontdarbus, novedis daudzdzīvokļu ēkas iedzīvotājus līdz absurdai situācijai. Par spīti radiatoriem, kas ziemā silda kāpņu telpu, gaiteņos trūkst durvju. Ierauti caurvējā un nejēdzīgos komunālajos rēķinos, iedzīvotāji vērsušies policijā.

Čiekurkalnā, Ezermalas 2. nama kāpņu telpās, nu jau kādu laiku šalc vējš un līst lietus. Kādu dienu pie mājas piebrauca balts busiņš un bez brīdinājum, aizvāca teju duci balkona durvju vairākos stāvos. Tagad iedzīvotāji bažīgi gaida ziemas aukstos mēnešus un apkures rēķinus.

Benita dzīvo caurvēja pārņemtajā 12 stāvu ēkā un stāsta, ka nejēdzībā vainojams uzņēmums, kam bija jāpaveic remontdarbi. Viņi neesot strādājuši pietiekami uzcītīgi un līdz ar to nesaņēma līgumā minēto pilno summu.

Mājas pārvaldnieku biedrības ”Ezermala divi” valdes locekle, runājot par it kā nozagtajām durvīm, vēlējās palikt anonīma. Viņa apgalvo, ka notikusi krāpšana un uzņēmumam būšot jāstājas likuma priekšā.

Savukārt SIA ”Rīgas logi” valdes loceklis Aleksejs Konošonoks apgalvo pretējo – viņš saka, ka solījumu nepildīja mājas apsaimniekotāju biedrība. Uzņēmums gan nenoliedz, ka durvis aizvākuši ”uz savu roku” un tās atgriezīs, tikai saņemot naudu.

“Bija vairākas sūdzības no iedzīvotājiem, ka durvis slikti veras ciet. Mūsu kompānija atbrauca, paņēma durvis uz profilaksi, pēc tam mēs paskatījāmies, ka pēc grāmatvedības datiem par durvīm vēl nav saņemta samaksa. Lai durvis salabotu, bija nepieciešams iepirkt dažas detaļas, un kāpēc mums jāiegulda sava nauda, ja reiz neesam saņēmuši pilnu samaksu no ”Ezermalas”? Gaidām, kad samaksās, viņi mums solīja samaksāt pēc nedēļas, pēc divām, trīs, nu jau pusgadu sola, vairāk nekā tūkstoš viņi nevar mums samaksāt par durvīm,” saka Konošonoks.

Arī uzņēmuma pārstāvji vērušies policijā. SIA ”Rīgas logi” valdes loceklis apgalvo, ka iesniegumā minējis krāpšanas faktu un vairāki ēkas iedzīvotāji par to esot informēti. Tagad abas konfliktā iesaistītās puses gaida, kad policija pieņems lēmumu, un cer, ka likumsargi nesaskaņas atrisinās viņu vietā.