Pēkšņi sajuta triecienu un sāpes mugurā! Mīklainos apstākļos Rīgā uz ielas ar “gaiseni” sašauj jaunu vīrieti

8 komentāri

Svētdien, 20.janvārī, ap plkst.15.00 Mārtiņš stāvējis sabiedriskā transporta pieturā Rīgā, Pētersalas ielā, kad pēkšņi sajutis triecienu un nelielas sāpes mugurā.

“Bija kaut kāds sitiens. Paskatījos, neviena nebija. Aizliku roku un jutu lodīti, pagriezos un tiešu mentu mašīna pabrauca, un viss,” saka Mārtiņš.

Mārtiņš devies mājās un visu apdomājot secinājis, ka notikušais nav nejaušība, bet gan tīšs uzbrukums par ko jāziņo.

Jaunietis izsaucis Valsts policiju. Atbraukušie likumsargi mēģinājuši pierunāt puisi nerakstīt iesniegumu, jo atrast un pierādīt pārkāpēja vainu praktiski nebūšot iespējams.

Mārtiņš uzskata, ka policisti līdz galam nav izdarījuši savu darbu, jo nebija pat aizbraukuši uz notikuma vietu un pārbaudījuši kādu ēku. Par piedzīvoto vīrietis uzrakstījis sociālajos tīklos, lai pabrīdinātu iedzīvotājus, kuri izmanto autobusa pieturu Pētersalas ielā.

Neskatoties uz Mārtiņa teikto, Valsts policijas Ziemeļu iecirkņa kriminālpolicijas priekšnieks Norberts Trepša apgalvo, ka minētajā gadījumā dežūrekipāža pietiekami operatīvi izbrauca gan pie izsaucēja, gan uz norādīto nozieguma adresi. Vieta tika apskatīta un pārbaudīta, bet šāvējs netika atrasts.

Trepša uzsver, ka iepriekš policijā nav fiksēti līdzīgi gadījumi Pētersalas ielas apkaimē. Ņemot vērā šo incidentu, rajonā intensīvāk strādās pašvaldības policijas patruļa. Dežūrekipāžai, kas tajā dienā pieņēma paskaidrojumus no cietušā, būs jāiesniedz ziņojums.

Šajā gadījumā policistiem patiešām būs grūti noskaidrot, kas ir šāvējs un tā saukto gaiseņu lodēm balistiku veikt nav iespējams. Toties aculiecinieku liecības gan policistiem noderētu, jo tām šādās reizēs var būt izšķiroša nozīme.

8 komentāri