Pēdējā laikā bija ierāvies sevī un runāja par pašnāvību – tuvinieki meklē mistiskos apstākļos pazudušu vīrieti

2 komentāri
Pēdējā laikā bija ierāvies sevī un runāja par pašnāvību – tuvinieki meklē mistiskos apstākļos pazudušu vīrieti

Tuvinieki meklē bezvēsts pazudušo Gati Krastiņu, kurš no Gudenieku ciemata Kuldīgas pusē brauca uz Rīgu ciemos pie sava mazā dēliņa, bet mistiskos apstākļos ceļā pazuda. Tuvinieki cer, ka iedzīvotāji palīdzēs atrast “izgaisušo” vīrieti.

Jau gandrīz divas nedēļas bezvēsts prombūtnē atrodas 28 gadus vecais Gudenieku iedzīvotājs Gatis Krastiņš. Vīrietis 21. aprīlī kopā ar brāli devas uz Rīgu apciemot bijušo draudzeni un savu mazgadīgo bērnu, bet līdz galamērķim tā arī neaizbrauca.

Pēdējo reizi Gati redzēja tieši viņas brālis, kurš atveda puisi uz Rīgas autoostu. Tur radinieki atvadījās, un kopš tā brīža Gata mobilais telefons ir izslēgts. Trauksmi ceļ Gata mamma, kurā vairākas dienas pēc kārtas mēģinājusi sazvanīt dēlu.

“Es vakar sazvanīju darba kolēģi, kur viņš strādāja. Viņš teica, ka pēdējā nedēļā Gatis ir bijis tāds jocīgs, negribējis ne ar vienu runāt, ierāvies sevī. Viņš man vispār tāds kluss puika, kā jau lauku puika. Ne viņš narkotikas lieto, nekur viņš tā neiesaistījās,” teic vīrieša māte Mārīte.

Gata māte zvanījusi arī dēla bērna mammai. Sieviete bijusi pārsteigta un apgalvojusi, ka nav informēta par to, ka Gatis gribējis viņu apciemot, turklāt atklājusi šokējošus faktus – pirms kāda laika Gatis ieminējies, ka grib padarīt sev galu.

“Viņš tā kā martā tai draudzenei teicis, tā kā viņš būtu pašnāvību darījis. Tā kā divi aliņi viņam bijuši līdzi. Bija aizvedis bērniņam dāvanas. Tā viņš bija draudzenei teicis. Viņa man tā rakstīja. (DP: Kāpēc? Kāds iemesls?) Nezinu. Vai tās meitenes dēļ, vai kā…” teic Gata māte.

Mārīte atklāj, ka pirms gada Gatim bija problēmas ar veselību, proti, viņš sauca sevi cita cilvēka vārdā, iespējams, arī tagad viņš uzdodas par kādu citu personu un kaut kur slēpjas. Pēdējo reizi, kad vīrietis bija redzēts, viņam mugurā bija tumši zila jaka, balti zābaki, tumši zili džinsi. Vīrietim ir brūni mati, viņš ir vidējas miesasbūves, 180 centimetrus garš.

Ikviens, kura rīcībā ir ziņas vai noderīga informācija par pazudušā Gata Krastiņa atrašanās vietu, zvaniet policijai vai viņa mammai pa tālruni: 25763546.