Pēc veikala apzagšanas iereibis vīrietis bez tiesībām ar auto bēg no policijas

0 Komentāru
Pēc veikala apzagšanas iereibis vīrietis bez tiesībām ar auto bēg no policijas
IF APDROŠINĀŠANA

Pēc veikala apzagšanas vīrietis, būdams reibumā un bez tiesībām, ar automašīnu bēga no policijas, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

4. jūlijā ap pulksten 04.10 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Jūrkalnē ir apzagts veikals. Vīrieši, izsitot log, iekļuva veikalā un nozaga alkoholu un cigaretes, pēc tam aizbraucot prom ar “BMW” markas automašīnu. Notikušo redzēja aculiecinieki, kuri arī informēja policiju, norādot automašīnu, ar kuru zagļi aizbraukuši.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas pēc informācijas saņemšanas steidzās apturēt automašīnu, taču tās vadītājs nepakļāvās prasībām apstāties un palielināja braukšanas ātrumu, taču pakaļdzīšanās rezultātā policistiem transportlīdzekli izdevās apturēt.

Vīrieši ar visām mantām tika aizturēti, kā arī noskaidrots, ka automašīnas vadītājs pie stūres atradies 1,06 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras noteiktā kārtībā nav iegūtas.

Abi vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā un iepriekš tikuši sodīti par mantiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem. Patlaban vīriešiem ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā, kā arī par transportlīdzekļa vadīšanu, atdoties alkoholisko dzērienu ietekmē. Tāpat ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process par bēgšanu no policijas.

0 Komentāru