Pēc tuneļa sienas apķēpāšanas un elektroskrejriteņa iemešanas Daugavā aiztur vīrieti

0 Komentāru
Pēc tuneļa sienas apķēpāšanas un elektroskrejriteņa iemešanas Daugavā aiztur vīrieti
PUBLICITĀTES FOTO

Pēc tuneļa sienas apķēpāšanas un elektroskrejriteņa iemešanas Daugavā aiztur vīrieti, vēsta Valsts policijas (VP) publiskotā informācija.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pilsētas videonovērošanas centra darbinieki 28. septembrī plkst. 23.15 caur pilsētā izvietotajām kamerām ievēroja kādu vīrieti, kurš apzīmēja 13. janvāra ielas tuneli. Tāpat vīrietis uzmācīgi uzrunāja vairākus garāmgājējus, kuri mēģināja ar līkumu paiet garām. Informācija par notiekošo nodota tuvākajai Rīgas pašvaldības policijas (RPP) autopatruļai.

Tuneļa apzīmētājs, pamanot kārtības sargu tuvošanos, sāka bēgt. Tāpat arī visi likumsargu rīkojumi apstāties tika ignorēti. Personai neizdevās tālu aizbēgt. Pavisam netālu no tuneļa ieejas viņš tika panākts un aizvests uz policijas operatīvo transportlīdzekli. Savukārt blakus aizturētajam – krūmos – atrasts maiss ar astoņiem aerosola baloniem.

Pārrunu laikā vīrietis kārtības sargus provocēja uz kautiņu, kā arī lamājās ar cieņu aizskarošiem vārdiem. Līdz ar to viņš nogādāts uz policijas dežūrdaļas pagaidu aizturēšanas telpu, lai likumsargi spētu nodrošināt pārkāpuma lietvedību.

Saistībā ar notikušo uzsāktas divas administratīvo pārkāpumu lietas. Viena par sīko huligānismu, otra par tuneļa sienu apķēpāšanu. Pēc visu nepieciešamo dokumentu noformēšanas un aizturētā nomierināšanās pagaidu aizturēšanas telpā, viņš varēja doties mājup. Tomēr, pāris stundas vēlāk, nu jau 29. septembrī plkst. 2.19, RPP pilsētas videonovērošanas centra darbinieki pamanīja iepriekš aizturēto vīrieti uz Vanšu tilta. Persona paņēma vienu no pilsētā izvietotajiem “Bolt” elektroskrejriteņiem, to kādu brīdi pastūma un, tramīgi aplūkojot apkārtni, pēkšņi iemeta Daugavā. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā RPP autopatruļa.

Aptuveni desmit minūtes vēlāk Daugavas otrā krastā vīrietis tika apturēts. Pārrunu laikā vīrietis apgalvoja, ka tās pašas dienas rīta pusē viens no “Bolt” elektroskrejriteņiem viņam esot uzbraucis un šādā veidā viņš bija nolēmis atriebties.

Policijas dežūrdaļas darbinieki sazinājās ar “Bolt” pārstāvi, kurš pateicās par vainīgā notveršanu un informēja, ka nākamajā dienā par notikušo arī vērsīsies ar iesniegumu VP. Līdz ar to persona nogādāta līdz tuvākajam VP iecirknim.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

"Jūs nofilmēja ar slēpto kameru." Policija pieķer divus spogulīšu zagļus, taču viņi izsprūk no soda

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām