Pēc šķiršanās ar puisi meitenei jādzīvo uz ielas

13 komentāri

Mums visiem ir tiesības un dzīvību, brīvību, taisnīgu tiesu, brīvu pārvietošanos, pajumti virs galvas un dzīvi cilvēcīgos apstākļos. Diemžēl patruļā ar pašvaldības policistiem Degpunktā kļuva par lieciniekiem absurdai situācijai, kad cilvēks spēka gados, nebūt ne narkomāns vai alkoholiķis, spiests dzīvot uz ielas, jo vienkārši ar nopelnīto naudu ir par maz, lai īrētu dzīvokli.

Nakts patruļās ar Jelgavas pašvaldības policistiem Degpunktā komanda brauc ne pirmo reizi, bet šis ir pirmais gadījums gan žurnālistu, gan policistu praksē, kad acis ieplešas izbrīnā un pārņem nepatīkamas sajūtas par to, kādos apstākļos Latvijā jāeksistē normāliem cilvēkiem, lai tikai dzīvē tiktu uz augšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodamies adresē un kāpjam uz pēdējo stāvu. Ja sākumā varētu šķist, ka tur mūs sagaidīs kārtējais nodzēries bezpajumtnieks vai narkomāns, tad priekšā izrādās jauna, kārtīga meitene. Plašākā sarunā uzzinām, ka meitene izšķīrusies ar puisi un palikusi uz ielas. Ar nopelnīto algu nepietiek, lai īrētu dzīvokli, tāpēc viņa painteresējas par patversmes darba laikiem. Šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad policistu klients nebrauc aizturēto nodalījumā jeb tā sauktajā būrī. Jaunā sieviete iekārtojas salonā, kopā ar mums visiem. Pirms izkustamies vēl tiek veikta datu pārbaude – tāda ir kārtība. Papīri tīri. Savukārt patversmē, lai paliktu pa nakti, jābūt skaidrā. Pūtiens alkometrā – viss pa nullēm, kas vēlreiz pierāda, ka uz ielas nonācis normāls, strādāt gribošs cilvēks, kas iekļuvis finanšu grūtībās. Meitene izrādās atbraukusi no Jēkabpils puses – viņa pastāsta, ka tur, dziļos laukos, darba neesot vispār.

Kamēr ārā ir sals, meitene patversmē varēs palikt par velti. Siltākā laikā gultasvieta maksā 8 eiro.

Apstulbuši no redzētā dodamies tālāk patruļā, un katrs klusējot pie sevis pārdomājam – kā tas iespējams, ka šī meitene vēl nav aizbraukusi strādāt ārzemēs vai sākusi dzert un pievienojusies klaidoņu armijai.

TOP komentāri

 • Janeks
  +8 +8 0

  Janeks

  Sveicināti. Vai ir iespējams palīdzēt šai meitenei? Jo nekur viņas vārdu nevar atrast un es domāju, ka daudzi cilvēku varētu piedāvā't palīdzību :)
 • Guna
  +7 +7 0

  Guna

  Tāda ir mūsu valsts. Un vēl tas stulbais deputāts Kalniņa kungs atļaujas tekt ka ar savu deputāta algu Latvijā ASV būtu trūcīgs cilvēks. Ak dievs kā es viņam gribētu iekrāmēt pa purnu par to. Bļin man jādzīvo ar 100 eiro mēnesī pēc rēķinu nomaksas, bet tas idiots atļaujas pateikt ko tādu.
 • Yggy
  +7 +7 0

  Yggy

  Reālā situācija valstī,ja vēlies dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi,Latviju jāpamet?Paldies mūsu politiķiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl