Pēc šķiršanās ar puisi meitenei jādzīvo uz ielas

13 komentāri

Mums visiem ir tiesības un dzīvību, brīvību, taisnīgu tiesu, brīvu pārvietošanos, pajumti virs galvas un dzīvi cilvēcīgos apstākļos. Diemžēl patruļā ar pašvaldības policistiem Degpunktā kļuva par lieciniekiem absurdai situācijai, kad cilvēks spēka gados, nebūt ne narkomāns vai alkoholiķis, spiests dzīvot uz ielas, jo vienkārši ar nopelnīto naudu ir par maz, lai īrētu dzīvokli.

Nakts patruļās ar Jelgavas pašvaldības policistiem Degpunktā komanda brauc ne pirmo reizi, bet šis ir pirmais gadījums gan žurnālistu, gan policistu praksē, kad acis ieplešas izbrīnā un pārņem nepatīkamas sajūtas par to, kādos apstākļos Latvijā jāeksistē normāliem cilvēkiem, lai tikai dzīvē tiktu uz augšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodamies adresē un kāpjam uz pēdējo stāvu. Ja sākumā varētu šķist, ka tur mūs sagaidīs kārtējais nodzēries bezpajumtnieks vai narkomāns, tad priekšā izrādās jauna, kārtīga meitene. Plašākā sarunā uzzinām, ka meitene izšķīrusies ar puisi un palikusi uz ielas. Ar nopelnīto algu nepietiek, lai īrētu dzīvokli, tāpēc viņa painteresējas par patversmes darba laikiem. Šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad policistu klients nebrauc aizturēto nodalījumā jeb tā sauktajā būrī. Jaunā sieviete iekārtojas salonā, kopā ar mums visiem. Pirms izkustamies vēl tiek veikta datu pārbaude – tāda ir kārtība. Papīri tīri. Savukārt patversmē, lai paliktu pa nakti, jābūt skaidrā. Pūtiens alkometrā – viss pa nullēm, kas vēlreiz pierāda, ka uz ielas nonācis normāls, strādāt gribošs cilvēks, kas iekļuvis finanšu grūtībās. Meitene izrādās atbraukusi no Jēkabpils puses – viņa pastāsta, ka tur, dziļos laukos, darba neesot vispār.

Kamēr ārā ir sals, meitene patversmē varēs palikt par velti. Siltākā laikā gultasvieta maksā 8 eiro.

Apstulbuši no redzētā dodamies tālāk patruļā, un katrs klusējot pie sevis pārdomājam – kā tas iespējams, ka šī meitene vēl nav aizbraukusi strādāt ārzemēs vai sākusi dzert un pievienojusies klaidoņu armijai.

TOP komentāri

 • Janeks
  +8 +8 0

  Janeks

  Sveicināti. Vai ir iespējams palīdzēt šai meitenei? Jo nekur viņas vārdu nevar atrast un es domāju, ka daudzi cilvēku varētu piedāvā't palīdzību :)
 • Guna
  +7 +7 0

  Guna

  Tāda ir mūsu valsts. Un vēl tas stulbais deputāts Kalniņa kungs atļaujas tekt ka ar savu deputāta algu Latvijā ASV būtu trūcīgs cilvēks. Ak dievs kā es viņam gribētu iekrāmēt pa purnu par to. Bļin man jādzīvo ar 100 eiro mēnesī pēc rēķinu nomaksas, bet tas idiots atļaujas pateikt ko tādu.
 • Yggy
  +7 +7 0

  Yggy

  Reālā situācija valstī,ja vēlies dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi,Latviju jāpamet?Paldies mūsu politiķiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl