1 komentārs

Kāda situācija no likumsargu ikdienas sākusies ar šķietami vienkāršu izsaukumu, kas vēstījis, ka lielveikala stāvvietā notiekot kāds konflikts. Ierodoties notikuma vietā, atklājās, ka šī nebūt nebija ”vienkārša” saķeršanās.

Pirms pāris dienām Ķekavas kārtības sargi ierauti veselā notikumu virpulī pēc tam, kad saņēmuši izsaukumu uz vienu no vietējiem veikaliem, kur stāvlaukumā risinoties konflikts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanījuši, ka kāds “Lincoln” spēkrata vadītājs mēģina uzbraukt veikala apsargam, bet, ieraugot policijas tuvošanos, viņš jau mēģināja “noparkoties”.

Autovadītājs bija acīmredzamā alkohola reibumā, bet apsargs pastāstīja, ka vēl kāds jaunietis, kurš bija kopā ar minētās mašīnas vadītāju, mēģinājis no veikala nozagt alkoholu, un tieši tas bija konflikta iemesls. Tad, kad viņš mēģināja jaunieti apturēt, “Lincoln” vadītājs, mēģinot “izpestīt” savu draugu, centās uzbraukt apsargam.

Jaunietis, kurš mēģināja nozagt alkoholu, ne reizi vien ir nonācis policijas redzeslokā un vairākas reizes bijis saistīts arī ar narkotikām. Auto tika izņemta tā iemesla dēļ, ka vadītājs bijis 2,5 promiļu reibumā, savukārt mašīnā uzliktie Lietuvas reģistrācijas numuri atbilst kādai “Renault” markas automašīnai, tāpēc tiks veikta pārbaude par šo automašīnu izcelsmi un citiem apstākļiem. Tāpat tiks izvērtētas katra no konfliktā iesaistīto cilvēku atbildības pakāpi, un viņi tiks saukti pie atbildības.

TOP komentāri

  • S
    0 0 0

    S

    Kas Degpunkta (LMT) informācijas raksta? Derētu interpunkciju pamācīties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl