Pēc neveiksmīga zādzības mēģinājuma garnadža “kompanjons” ar auto cenšas uzbraukt veikala apsargam

1 komentārs
Pēc neveiksmīga zādzības mēģinājuma garnadža “kompanjons” ar auto cenšas uzbraukt veikala apsargam
Foto: Ekrānuzņēmums

Kāda situācija no likumsargu ikdienas sākusies ar šķietami vienkāršu izsaukumu, kas vēstījis, ka lielveikala stāvvietā notiekot kāds konflikts. Ierodoties notikuma vietā, atklājās, ka šī nebūt nebija ”vienkārša” saķeršanās.

Pirms pāris dienām Ķekavas kārtības sargi ierauti veselā notikumu virpulī pēc tam, kad saņēmuši izsaukumu uz vienu no vietējiem veikaliem, kur stāvlaukumā risinoties konflikts.

Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanījuši, ka kāds “Lincoln” spēkrata vadītājs mēģina uzbraukt veikala apsargam, bet, ieraugot policijas tuvošanos, viņš jau mēģināja “noparkoties”.

Autovadītājs bija acīmredzamā alkohola reibumā, bet apsargs pastāstīja, ka vēl kāds jaunietis, kurš bija kopā ar minētās mašīnas vadītāju, mēģinājis no veikala nozagt alkoholu, un tieši tas bija konflikta iemesls. Tad, kad viņš mēģināja jaunieti apturēt, “Lincoln” vadītājs, mēģinot “izpestīt” savu draugu, centās uzbraukt apsargam.

Jaunietis, kurš mēģināja nozagt alkoholu, ne reizi vien ir nonācis policijas redzeslokā un vairākas reizes bijis saistīts arī ar narkotikām. Auto tika izņemta tā iemesla dēļ, ka vadītājs bijis 2,5 promiļu reibumā, savukārt mašīnā uzliktie Lietuvas reģistrācijas numuri atbilst kādai “Renault” markas automašīnai, tāpēc tiks veikta pārbaude par šo automašīnu izcelsmi un citiem apstākļiem. Tāpat tiks izvērtētas katra no konfliktā iesaistīto cilvēku atbildības pakāpi, un viņi tiks saukti pie atbildības.

TOP komentāri

  • S
    0 0 0

    S

    Kas Degpunkta (LMT) informācijas raksta? Derētu interpunkciju pamācīties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl