”Pēc mammas bērēm viņš burtiski salūza…” Bērni lūdz palīdzību pazudušā tēta meklēšanā

2 komentāri
”Pēc mammas bērēm viņš burtiski salūza…” Bērni lūdz palīdzību pazudušā tēta meklēšanā
Privātais arhīvs

Pie Skaties.lv pēc palīdzības vērsusies ”Lauku sētas” zvaigzne Sanita Rozenberga. Jau vairāk nekā mēnesi ir pazudis viņas mīļais audžutēvs, un Sanita cer, ka ar cilvēku palīdzību izdosies noskaidrot, kur viņš atrodas un vai ar viņu viss kārtībā.

”Ir pazudis mans audžutēvs Aleksandrs Savčuks. Ne viņa bērni, kuri dzīvo Apvienotajā Karalistē, ne mēs te, Latvijā, nezinām, kur viņš varētu būt. Sazvanīt nevaram neviens un nekādi,” Skaties.lv ziņo Sanita.

Pēdējā, kura runājusi ar Aleksandru, bijusi viņa meita no Anglijas. 4. septembra vakarā abiem bijusi pusstundu gara telefonsaruna, pēc kuras vīrietis ir kā ūdenī iekritis.

Kā atklāj Sanita, pēc savas dzīves draudzenes, viņas mammas, bērēm audžutēvs burtiski sabrucis. Viņš strādājis Ādažos, kur pēdējo reizi arī manīts. Sanita izsaka cerību, ka vīrietis kaut kur Ādažos pie kāda mitinās, noslēdzies no ārpasaules, tāpēc īpaši lūdz turienes iedzīvotājus būt modriem.

Ja kādam ir jebkāda informācija par Aleksandra atrašanās vietu, lūdzu ziņot Sanitai, zvanot ”Whats App” uz numuru 0037122461582 vai arī rakstot uz epastu sanita1832@inbox.lv.

Sanita vēlas arī paziņot audžutētim – ja viņš šo lasa, lai zina, ka ģimene uztraucas. ”Vienalga, kur tu esi un ko dari, mums galvenais zināt, ka esi dzīvs,” tā Sanita.

Vai neesi manījis šo vīrieti?

 

TOP komentāri

 • Oksana Savčuka
  +18 +17 -1

  Oksana Savčuka

  Esam izmisuma un ceram ka kads vinu ir redzejis.Ja esat redzejusi neesiet vienaldzigi un uzrakstiet vina atrasanas vietu.Esmu vina meita un atrodos Anglija.Velos atrast vinu.
 • SANITA LS2016
  +8 +5 -3

  SANITA LS2016

  Visus info Par Aleksandra atrašanas vietu vai kur varétu bùt -Droši rakstiet man Facebook -Jeb Oksanai -! Paldies Jau tiem kas Mums jau palīdz !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl