Pēc likvidēta ugunsgrēka Salaspilī glābēji ēkā uziet marihuānas audzētavu

1 komentārs
Pēc likvidēta ugunsgrēka Salaspilī glābēji ēkā uziet marihuānas audzētavu

Salaspils ugunsdzēsēji pagājušajā nedēļā, dzēšot kādu liesmām apņemtu māju, uzgāja ēkas īpašnieka rūpīgi glabātu noslēpumu. Jaunais vīrietis, neviena nepieķerts, kādā noslēgtā istabā audzēja vairākus desmitus marihuānas stādu. Augi tika konfiscēti un degušās mājas saimniekam draud sods, kas paredz arī brīvības atņemšanu.

Apkārtnes iedzīvotāji par ugunsgrēku Budeskalna ielā, Salaspilī, stāsta, ka degušās mājas saimnieks kaut kur pazudis un pēc notikušā tā arī nav manīts. Ugunsgrēkā viņš, par laimi, necieta, bet neviens no kaimiņiem nezina, kāpēc vīrietis neatgriežas mājvietā un neuzsāk uzkopšanas darbus.

Kaimiņiem toreiz šķita, ka notikuma vietā aizdomīgi ilgi uzkavējas Valsts policijas darbinieki. Izrādās, puisis savā mājvietā kādā slēgtā istabā glabāja noslēpumu, un likumsargiem to izdevās atklāt, pateicoties kolēģiem no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta.

Kriminālprocess tika uzsākts nekavējoties. Uzreiz pēc ugunsgrēka likvidācijas mājas saimnieku nogādāja Salaspils policijas iecirknī, kur jauno vīrieti ievietoja izolatorā un nopratināja.

Policija gan neatklāj, cik daudz marihuānas stādu tika konfiscēti un kādam nolūkam vīrietis tos audzējis. Kaimiņi stāsta, ka ikdienā nav manījuši cilvēku plūsmu pagalmā vai citas aizdomīgas darbības, kas liecinātu par narkotisko vielu regulāru pārdošanu 13. namā. Tiesa, tuvas attiecības ar kaimiņiem vīrietis tā arī nekad netika nodibinājis.

Policija atzīst, ka šis gadījums ir salīdzinoši rets, jo marihuānas audzēšana nav, tā teikt, ierasta prakse Salaspils apkaimē.

Par šādu noziegumu aizturētajam draud cietumsods līdz pat diviem gadiem, kā arī naudas sods piecu līdz 1000 minimālo algu apmērā. Policija šobrīd skaidro, vai vīrietis darbojies viens, vai tomēr viņam bijuši līdzzinātāji.

1 komentārs