Pēc kaimiņu ziņojuma, policisti no pensionāres dzīvokļa izglābj nomocītu suni

0 Komentāru
Pēc kaimiņu ziņojuma, policisti no pensionāres dzīvokļa izglābj nomocītu suni

Pateicoties līdzcilvēku ziņai, no visai šausminošiem apstākļiem paglābts kāds suns. Lai arī tā saimniece, uzstāja, ka vēlas dzīvnieku paturēt, acīmredzot, kundzei tas vairs nebija pa spēkam.

Otrdienas pievakarē, galvaspilsētas kārtības sargi iegriezušies kādā Torņkalna iekšpagalmā. Viena no ēkas iedzīvotājām, bija lūgusi policijas palīdzību, jo atgriežoties mājās no darba, kāpņu telpā sastapusies ar ārkārtīgi novārgušu suni, kuru kāds bija piesējis pie kāpņu margām.

“Ir aizdomas. Es nezinu, mums augšā dzīvo tāda nedaudz psihiska tantīte. Viņai ir suns, bet viņa viņu neved ārā. Sešus gadus suns vispār nav gājis ārā,” sacīja kaimiņiene. Policija devās uz norādīto dzīvokli, kur sastapa arī suņa saimnieci – aptuveni 80 gadus vecu kundzi.

Pavērsiena punkts šajā stāstā bija mirklis, kad likuma sargam izdevās ielūkoties kundzes miteklī – tajā nebija elektrības, kā arī valdīja acīmredzama nekārtība un fekāliju smārds. Bija skaidrs, ka dzīvniekam šeit klājies grūti un tas labu brīdi nokārtojies, kur pagadās. Pati sirmā kundze gan uzstāja, ka vēlas doties pakaļ savam četrkājainajam mīlulim.

Tomēr, ņemot vērā faktu, ka sirmā sieviņa jau bija saņēmusi divus protokolus par dzīvnieku labturības pārkāpumiem, šajā gadījumā, vīri tomēr lieguši kundzei atgriezties mājās ar visu četrkājaino mīluli un darbs notikuma vietā ieildzis līdz pat vēlam vakaram.

0 Komentāru