Pēc ielaušanās kažokzvēru audzētavā nosaluši 90 ūdeļu mazuļi

Dabas draugu cīņa pret kažokzvēru audzēšanu un to turēšanu nebrīvē var aprobežoties vien ar nicīgu komentāru izteikšanu sociālajā vidē, bet var arī novest pie reālas rīcības un pat noziegumiem. Arnis Veckaktiņš, kažokzvēru audzētavas ”Gauja AB” valdes priekšsēdētājs, jau saradis ar cilvēku dažādajiem viedokļiem un draudiem novilkt ādu pār acīm arī viņam pašam, bet naktī uz sestdienu audzētavā notikusi ielaušanās, kas izraisīja ne vien materiālus zaudējumus, bet arī dzīvnieku nāvi.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Elofija

  Elofija

  Mirsim mēs visi. Tikai fakts ir tāds, ka šo konkrēto mazuļu nāve ir uz "atbrīvotāju" sirdsapziņas. Var jau protestēt, bet redzams, ka cienījamie atbrīvotāji nav pirms tam guvuši nekādu sajēgu par to, ko vai atbrīvo, kad, kāpēc, un kur tie zvēri pēc tam liksies. Jo nebrīvē dzimušie dabā visticamāk nomirs badā, jo nepratīs atrast pārtiku. Sēdieties, cienītie aizstāvji, par mājas darbu jums 2. Kaitina, ka labu mērķi šitā sačakarē ar tizlu rīcību.
 • Aan

  Aan

  "Izlaižot mammas viņi noslepkavoja mazuļus". Interesanti, kažokzvēru audzētāji, kā sauc to, ko jūs darat gan ar ūdeļu mammām, gan ar mazuļiem? Nabadziņiem, tagad pa vienu kažoku mazāk.
 • Kristīne
 • mo

  mo

  Tiem mazuļiem tāpat bija lemta nāve pēc neilga moku pilna dzīves laika būrī. Tāpēc krokodila asaras lai lej mantrausīgie, nēžēlīgie īpašnieki.
  • jo

   jo

   Loģika neapgāžama, tagad gan mazuļus piemeklēja ātra un humāna nāve , vai ne?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!