Pēc divu stundu pārtraukuma posmā Zolitūde-Depo atsākusies vilcienu kustība

0 Komentāru
Pēc divu stundu pārtraukuma posmā Zolitūde-Depo atsākusies vilcienu kustība
DĀVIS ŪLANDS, F64

Pēc divu stundu satiksmes pārtraukuma saistībā ar satiksmes negadījumu ir atsākusies vilcienu kustība posmā Zolitūde-Depo, pastāstīja AS “Pasažieru vilciens” pārstāve Agnese Līcīte.

Kā ziņots, šorīt posmā Zolitūde-Depo notika satiksmes negadījums, kurā cieta cilvēks, tāpēc maršrutā Tukums-Rīga tika apstādināta vilcienu satiksme.

Valsts policijā aģentūrai LETA apstiprināja, ka netālu no Zolitūdes stacijas zem vilciena šorīt pakļuvis vīrietis, kurš notikuma vietā mira.

Līcīte pastāstīja, ka parasti šādās situācijās vilciena aizkavēšanās nav ilgāka par 30 minūtēm, bet šoreiz process ieilga. Vilciens atradās starp stacijām – posmā, kurā atbilstoši drošības noteikumiem pasažierus izlaist nedrīkst.

Kad tika saprasts, ka process ieildzis, un pasažieri izrādīja vēlmi no vilciena izkāpt, tika pieņemts lēmums atļaut pasažieriem kontrolēti izkāpt pa vilciena dienesta durvīm. Līcīte skaidroja, ka “kontrolēta izkāpšana ir pieļaujama pa tām durvīm, kas ir visdrošākās konkrētajos apstākļos”.

Jautāta, kur pēc tam palika izkāpušie vilciena pasažieri, Līcīte pauda, ka cilvēki devās savās gaitās uz autobusu vai citu transportlīdzekli.

Par šā rīta notikumiem savā “Twitter” kontā ziņoja arī kāds vilciena pasažieris

0 Komentāru