Pēc atteikuma stāties dzimumattiecībās vīrietis pret draudzenes roku nodzēš cigareti

15.oktobrī plkst. 00.34 Rīgas pašvaldības policisti devās izsaukumā uz kādu dzīvokli, kur norisinājās vardarbīgs ģimenes konflikts. Izsaucēja notikuma vietā likumsargiem pastāstīja, ka dzīvesbiedrs mājās pārradies alkohola reibumā. Sieviete atteikusies ar viņu stāties dzimumattiecībās, jo tajā pašā istabā netālu nolikti gulēt bērni. Pēc atteikuma vīrietis savai dzīvesbiedrei vairākas reizes iekniebis tā, ka palikuši zilumi, bet vēlāk viņš uz sievietes rokas nodzēsis cigareti.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • es

  es

  "Lai arī par seksuālu vardarbību ģimenē tiek runāts daudz retāk..." - RETĀK??? Kopš nepieņēmām Stambulas Konvenciju, par to runā pie katras mazākās izdevības. Šķiet ka ir labi redzams no kurienes rakstam kājas aug.

  Skaidrojums par smēķēšanu arī nav īsti saprotams - kurā brīdī smēķēšan kļūst par vardarbību? Ja bērns paiet garām smēķētajam uz ielas, tā arī tiek ieskaitīta pie vardarbības? Daži radikālie jau to gribētu gan.
 • Jadviga Bortnika

  Jadviga Bortnika

  Tas nav tik viekārši, kā var likties...turklāt, ja vēl ir bērni. Sastādītu protokolu ...var uzrakstīt iesniegumu- uz tā pamata uz pāris diennaktīm tiktu izolēts...bet, kas pēc tam?? Vienalga atgriezīsies, un no TĀDA var gaidīt ko gribi, protams, ne,to labāko....Policija visu laiku arī tak nepiestāvēs....Sieviete vienkārši baidās- un tas ir loğiski un saprotami. Šādās situācijās ,,drakoniskākam,, būtu jābūt arī likumam-proti- pēc šāda izsaukuma( kur liecinieki ir arī pašu nepilngadīgie bērni), AUTOMĀTISKI izolēt no ğimenes -uz atskurbtuvi , un pēc tam pie uz PATVERSMI pie bomžiem...Tur tiek arī deklarēta dzīves vieta...TAD varbūt SĀKTU savādāk DOMĀT...
 • Re kā!

  Re kā!

  To cigareti pašam uz vienas vietas nodzēst noteikti vajadzētu,lai nekad vairs negribētos dzimumattiecību. Īsts maita!
 • Vecais

  Vecais

  Vecim pašam tagad tādu pašu sodu, plus sievietei jau sen bija jābūt gabalā.
 • Kristina Liepa
 • Tetovē Jelgava Siga Walter

  Tetovē Jelgava Siga Walter

  Cietisi lidz par invalidi padaris , :/ Ta nav dzive ta ir elle , paliekiet ar to veci kopa , vins turpinas tevi fiziski ietekmet! Aiziesi vairs nesapes :/ Paliksi vins tev stastis kada tu esi neglita nevienam , nevajadziga , un vins ir viens vienigais kurs tevi mil :/ , ar katru minuti ,sekundi , dienu tu zaude savu skaistumu , energiju ,veselibu , nervus , savu ieskejo starojumu ! Vins speidis uz zelumu visos iespejamajos veidos , lai tevi nepazaudetu , bet cik ilgi cietisi , lidz tam kad, tev nebus velmes dzivot ?Mierinajumu radisi alkahola ? DZIVE BEZ VINJA TEV PAVERS DAUDZ JAUNU IESPEJU ! Bus vieglak , un Dievs tev dos citu virieti , kuram blakus tu starosi ka saulitie :)
 • Maira

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!