Pēc alus “izslāpis” vīrietis apzog degvielas uzpildes staciju

1 komentārs

Kādam pēc alus “izslāpušam” vīram plānotā veldzējuma vietā rītu nācās sagaidīt policijas iecirknī, jo viņš pieķerts, apzogot degvielas uzpildes staciju, vēsta “Degpunktā”.

Ap vieniem naktī Pārdaugavas policisti iegriezušies vienā no Imantas degvielas uzpildes stacijām. Visticamāk, lai ko uzēstu un nopirktu kafiju. Taču šoreiz ieturēties nav sanācis, jo, tiklīdz policisti spēruši soli pāri slieksnim, pārdevējs lūdzis atnācēju palīdzību. Izrādās, viņš piesavinājies ko neatļautu.

Jāteic gan, ka garnadzis laikam iedomājās, ka ir uzvilcis kādu maģisku apģērbu vai arī viņam piemīt kādas īpašas spējas, jo neatkarīgi no tā, ka bija skaidri redzams, ka zem viņa jakas atrodas alus iepakojums, pieķertais līdz pat pēdējam brīdim izlikās, ka neko nesaprot.

Policija: “Kur aliņus dabūji?”

Garnadzis: “A?”

Policija: “Kur alu dabūji?”

Garnadzis: “Nesapratu.”

Policija: “No kurienes alus?”

Garnadzis: “Kāds?”

Protams, ka šādas atrunas neglāba un drīz vien ļaundaris jau ietupināts aiz restēm, kur krietni vien saniknojies.

Rezultātā aizturētais aizvests atpakaļ uz notikuma vietu, kur drīz vien ieradušies arī apzagtā uzņēmuma izsauktie Valsts policijas darbinieki. Viņi laipni uzņēmuši garnadzi savā busiņā un tālāk nogādājuši tuvākajā iecirknī, kur par šo nodarījumu ierosināta lieta.

1 komentārs