Pazudusi kopš 1. jūlija. Olainē joprojām meklē 86 gadus veco Dzidru

Pievienot komentāru

Nedēļas vidū pazudusi astoņdesmit sešu gadus veca sieviete, kas devusies sēņot un nav atgriezusies mājas. Sirmgalves radinieki jau trešo dienu izmisīgi cenšas uziet viņas pēdas milzu meža masīvā. Talkā saukti policisti un brīvprātīgie.

86 gadus vecā Dzidra Gulbe bez vēsts pazuda trešdien, pirmajā jūlijā. Sieviete no savas dzīvesvietas ”Liepu” mājās, Olaines pagastā izgāja dienas vidū un neatgriezās. Pēc viņas radinieku teiktā, kundze, iespējams, devusies sēņot. Viņas meklēšanā tagad piedalās ne tikai policisti, bet arī brīvprātīgie no organizācijas ”Bezvests.lv”, kopā ar kinologiem . Diemžēl pagaidām pūles nav nesušas nekādus rezultātus.

“Divi suņi ir norādījuši virzienu, taču vēlāk pēdas vairs nevarēja noteikt. Tika pielietots arī drons, strādāja divi drona operatori ar diviem droniem. Mēs pielietojam aizsardzības ministrijas piešķirto dronu ar termokameru. Bija apsekota diezgan liela teritorija, bija pārbaudītas siltās vietas, taču pazudusī persona tā arī nebija atrasta. Diemžēl. Šobrīd meklēšana turpinās,” stāsta ”Bezvests.lv” pārstāve Irina Brūniņa.

Brīvprātīgie norāda, ka meklējumus apgrūtina biezais mežs, kas tiešā veidā ietekmē caurskatāmību, veicot videonovērošanu no gaisa. Turklāt glābšanas darbos traucējis stiprs lietus, kas applūdinājis ceļus un mežu.

Aplūkojiet Dzidras fotogrāfiju un ja jūsu rīcībā ir  informācija, kas var sekmēt kundzes meklēšanu, ziņojiet organizācijai bezvēsts.lv pa tālruni 22084084 vai policijai uz 110.