Paveicās, ka blakus bija glābēji; divi ārzemnieki pārvērtē savas spējas, peldot Ozolnieku ezerā

0 Komentāru
Paveicās, ka blakus bija glābēji; divi ārzemnieki pārvērtē savas spējas, peldot Ozolnieku ezerā
Ilustratīvs foto. (ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64)

Divi jauni vīrieši no ārzemēm šonedēļ bija plānojuši atpūsties Latvijā, taču viņu atvaļinājums teju pārtapa traģēdijā. Cenšoties paveikt ambiciozu peldēšanas maršrutu, viens no vīriešiem sāka slīkt, savukārt otrs krita panikā un nezināja ko darīt. Laimīgas sakritības dēļ bija kāds, kas viņu saucienus sadzirdēja.

Pirmdien uz Ozolnieku ezeru atpūsties devās divi ārzemnieki, kas karstajā laikā meklēja veldzi ūdenī. Vīrieši, šķiet, pietiekami nenovērtēja savas peldēšanas prasmes un iekļuva bīstamā nelaimē. Viņi zuda prom no apkārtējo acīm, turklāt, ūdenim smeļoties mutē, kādu sasaukt bija ļoti grūti. Par laimi, tuvumā sagadīšanās dēļ atradās ugunsdzēsēju brigāde, kam bija mācības turpat netālu.

Glābēji pamanīja, ka vīrieši atrodas aptuveni trīsdesmit metrus no krasta un viens no viņiem jau veic pludiņa veida kustības, proti, ik pa brīdim pazūd zem ūdens. Mācības ātri vien pārtapa par reālu darba situāciju, kurā apdraudētas cilvēku dzīvības.

Ārzemnieki pēc tam tika nodoti mediķu rokās, taču viņu veselība vairs nebija apdraudēta. Vīrieši pēc tam lauztā angļu valodā centušies ugunsdzēsējiem paskaidrot, ka viņu sākotnējais plāns bijis aizpeldēt līdz laipai un atpakaļ, taču fiziskā slodze atpūtniekus pieveica.

0 Komentāru